Binlerce Beden Eğitimi Mezunu Atama beklerken Camii İmamını Spor Müdürü Yaptılar

REKLAM

Trabzonda skandal! Cami imamı olarak görev yapan Murat ayaz isimli şahsı ilçe gençlik spor müdürlüğüne atadılar.

Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde bulunan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Murat Ayaz atandı. Ayaz’ın daha önce Şalpazarı İlçe Müftülüğü’nde görevli İmam Hatip olarak görev yaptığı ortaya çıktı.

Ayaz’ın kariyerinde sporla ilgili tecrübe olmaması görevlendirmen doğru olmadığı yönünde eleştirileri beraberinde getirdi.

REKLAM
X

Atamayı duyuran Ayaz, “Bugün itibari ile yeni görev yerim Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Bu görevi ve sorumluğu bize yükleyen devlet büyüklerime teşekkürlerimi arz ediyorum.

Hayatta olanların görevi yaşamak ve yaşatmaktır. Rabbim yaşamak ve yaşatmak nasip etsin.” açıklamalarında bulundu.

CHP’den tepki!

Atanmaya CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’ndan geldi. Hacısalihoğlu, “AKP bizi yanıltmamaya devam ediyor. Şalpazarı İlçe Gençlik Spor Müdürlüğüne İlçe Müftülüğünde görevli bir imam hatip atanmış.

Şaşırdık mı, tabi ki hayır! Geçmiş uygulamalarından hiçbir farkı yok. Demek ki koca şehir de Spor Müdürlüğünde yetişmiş liyakatli bir kişi bile yok.

Demek ki bu şehirde beden eğitimi ve spor bölümü mezunu bir kişi bile yok. Demek ki bu şehir de yetişmiş insan kıtlığı var.

Yazık yazık şehre de, yiyip tükettiğiniz şehrin mirasına da yazık. Gençlik Spor İl Müdürü hala koltuğunda mı acaba?” eleştirilerinde bulundu.

İlgilini çekebilir  Esra Erol Dizide

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz