Euro Deyip Geçmeyin Değerinin Kattırılacak Fiyat Biçimlendirilir: Varsa Saklayın Gurbetçi Türklerin belkide hiç ilgi etmediği hergün Ceplerine giren bir para bugünlerde çok büyük değer oldu..

İşte detaylar Gurbetçi Türklerin belkide hiç ilgi etmediği hergün Ceplerine giren bir para bugünlerde çok büyük değer oldu 2007 yılı, 1982 olarak hayatını yitirmiş olan 2 Mona lar fiyatına alıcı buluyor Her gün milyon larca insanın cebine giren 2 Euro ar birtakım durumlarda çok daha kıymetli ola biliyor.

2007 senesinde, 1982 senesinde hayatını kaybeden Monaco Prense ve Grace Kelly anısına basılan 2 Eurolar kolek siyoncularda altın fiyatına alıcı buluyor., Monaco prensi Rainier III’ün eşli Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu Grace Kelly anısında 20 bin adet basılan 2 Euroların fiyatının 600 Euro’dan başladığı belirtildi. Fransa 3’de yer alan bir habere göre birtakım koleksiyoncuların bu özel 2 Euroları alabilmek için 1500 Euro’yu gözden çıkardıkları kaydedildi

REKLAM
X

Öte yandan Ebay üzerinden satışa çıkarılan Grace Kelly’li 2 Euro için tam 2 bin 500 Euro.Koleksiyoncular, Monte Carlo’nun 150. kuruluşu anısına basılan 2 Eurolara ise 400 Euro ödüyor. Charles de Gaulleısına basılan 2 Euro ‘ nun fiyatı ise 250 Euro’dan başlıyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN SATILIYOR EBAY GİBİ SİTELERDEN

Koleksiyonların basit bulması için bu seyrek olan para internet üzerinden satılıyor bu paradan elinde olan gurbetçilerde e bay gibi ve başka netten satış uygulanan sitelere koyarak alıcı bulabilir.

İlgilini çekebilir  Lenfoma Kanseri nedir? Lenfoma Kanseri Belirtileri ve Tedavisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz