Dünyada bin de bir meydana gelen  olay oldu.7 yıldır evli yaşayan çiftin başına gelen bu zamana kadar pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Dünya Bu Olayı Konuşuyor Tam 7 Yıllık Eşi Öz Kardeşi Çıktı. Ayrıntılar Haberin Detayındadır…

Brezilya’da 7 yıldır evli yaşayan çiftin başına gelen bu zamana kadar pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. İkili evlendiklerinde ikisi de annelerini hiç tanımıyor ve görmemişlerdi.

Babaları ise yaşamıyordu. İkili uzun bir süre annelerini aradı ve bulduklarında aynı kadını karşılarında görünce şok oldular! İkisi de küçükken anneleri tarafından terk edilen Adriana ve Leandro çifti, daha önce hiç görmedikleri ve yıllarca aradıkları annelerinin aynı kişi çıkması üzerine büyük bir şok yaşadı..

39 yaşındaki Adriana’nın katıldığı bir televizyon programı vasıtasıyla annesini bulması üzerine hayatları bir anda değişen çift, boşanmayacaklarını ve anneleriyle tanışmaya beraber gideceklerini açıkladı.

7 yıldır evli olan ve 6 yaşında bir kız çocuğuna sahip olan Brezilyalı çift, dünyaya Brezilya’dan yayılan pembe dizi senaryolarını aratmayan olayın ardından soyadlarının açıklanmasını istemedi.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Bu Gerçeği Öğrendikten Sonra Bir Daha Asla Klozet Kapağını Kapatmadan Sifonu Çekmeyeceksiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz