Zuhal Topal la Yemekteyiz uygulamanında bunu da yaptılar! Acun Ilıcalı ya reaksiyon yağdı ekranlara gelen Yemekteyiz uygulamanında Zuhal Topal ınanların fragmanda yayınlanması büyük reaksiyon çekti Ayrıntılar Haberin Devamındadır…

REKLAM

Tv8’de ekranlara gelen Yemekteyiz uygulamanında Zuhal Topal’ın bayıldığı anların fragmanda yayınlanması büyük reaksiyon çekti. Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8’de ekranlara gelen Survivor’da her geride bıraktığımız günde yaşanan kavgalar akılalmaz bir şekilde Türkiye gündemini meşgul eder iken bu anlara şahit olan izleyenler reaksiyon gösteriyor.

Yine aynı şekilde kanalın yemek uygulaması olan MasterChef’te de şeflerin reyting uğruna yarışmacıları azarladığı sahneler görülmüştü. Tv8’de bu defa da reyting amacıyla akıllara zarar bir fragman paylaşıldı Zuhal Topal’la Yemekteyiz uygulamanında sunucunun bayıldığı anlar uygulamanın fragmanında yer aldı.

Zuhal Topal’ın bayıldığı anları izleyenler, Tv8 ve Acun Ilıcalı’ya reaksiyon gösterirken ‘Bu kadar da reyting kaygısı olmaz’ yorumları yapıldı. Kimileri ise bu anların 1 Nisan şakası olduğunu belirtirken gene de bu tür bir vakanın insanların hislerini sömürme hedefi güttüğünü ve kabul edilemez olduğunu düşünüyor.

REKLAM
X

İşte o yorumlardan bazıları: Prim kazanmak amacıyla sunucunun bayıldığı anı fragmanda paylaşmak bence iğrenç bi durum!!!!! Zuhal hanım işlemiş olsun. Tanrı sabır versin. şayet bu Zuhal Topal’ın bayılma anları da 1 Nisan şakasıysa yazıklar hepinize. İnsanın acıma vicdanı duygularınla oynamış olursunuz.

Bu anı namacıyla fragmanda yayınladınız? Çok üzücü kesebilirdiniz yani bu nedir? Bayılmasını fragmana yansıtmak çok çirkin bir davranış gerçekten. Bayılmayı da da reyting amacıyla vermezsin ya bu kadar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz