Adam iş gezisinden evine 1 gün erken geliyormuş. Hava alanından taksiye binmiş, şoföre demiş ki: “Bana bir iyilik yapar mısın.. Ben iş gezisindeydim ve ismim gibi eminim ben yokken…Ayrıntılar Haberin Detayındadır…

REKLAM

Adam iş gezisinden evine normalden 1 gün erken dönüyormuş. Hava alanından taksiye binmiş, şoföre demiş ki: “Bana bir iyilik yapar mısın..

Ben iş gezisindeydim ve ismim gibi eminim ben yokken karım eve sevgilisini aldı… Şimdi eve gidelim ikisi net şu an birlikteler….
Sen de benimle eve girip ben onları basarken tanıklık eder misin ?” der.

Taksi şoförü öneriyi kabul etmiş, eve gelmişler, yatak odasına çıkmışlar. Işıkları yakıp battaniyeyi yataktan bir çekmişler ki… Işıkları yakıp battaniyeyi yataktan bir çekmişler ki, bayan hakikaten diğer bir adamla yatakta.

REKLAM
X

Adam anında silahına davranmış o sırada karısı bağırmış: “YAPMA..!!! Bu adam bizim amacıyla neler yaptı bir bilsen…Sana doğum gününde aldığım Corvette’nin parasını kim ödedi sanıyorsun?”

“Ya yeni teknemizin parasını ? Senin sağa sola borçlarını nasıl kapattık sanıyorsun??? Hep onun vasıtası ile oldu !!!” Adam taksi şoförüne dönmüş: “Sen olsan şimdi ne yaparsın…?” Taksi şoförü “Valla beyefendi…” demiş.

Ben olsam bir an evvelce adamın üstünü örterdim, malum havalar soğudu üşütmesin.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz