CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu herkesin merakle beklediği o soruya cevap verdi!Kılıçdaroğlu az önce açıkladı…Cumhurbaşkanı ı adaylığı ile ilgili suallere yanıt verdi. Cumhurbaşkanı adaylığına CHP’den kimin çıkacağı merakla bekleniyordu! İşte aday….

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile buluştu. 1 saat süren görüşmenin sonunda herhangi bir açıklama yapılmadı.6’lı masa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına henüz aday çıkaramazken adı öne çıkan muhalif isimler arasında hareketlilik yaşanıyor.

Bu kapsamda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kurban Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında kabul etti.

REKLAM
X

“BAYRAM ZİYARETİ KAPSAMINDA MAKAMINDA KABUL ETMİŞTİR”

İYİ Parti’den yapılan açıklamada, “İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, Kurban Bayramı ziyareti kapsamında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ı makamında kabul etmiştir” denildi..

CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞI İÇİN ADI ÖNE ÇIKIYOR

2023’te gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefetin adayı olarak CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Anlara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da ismi çıkıyor.

Son anketlerde Mansur Yavaş’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na göre daha fazla oy aldığı öne sürülmüştü.

İlgilini çekebilir  YOĞUN ÖKSÜRÜĞE VE GRİBE BİREBİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz