ATV’de beklenmedik bir ayrılık gerçekleşti. Yıllardır ATV ekranlarında yayına giren Sevilen program Tatlı Sert programı idi. Ekranların en çok izlenen programları arasında. Bugün beklenmedik bir ayrılık yaşandı

REKLAM

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun yıllar boyunca çalışan ve Müge Anlı’nin sağ kolum dediği Kebriye Koç, ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programına geçti. Müge Anlı ile Tatlı Sert’te işlenen bir konunun Fulya ile Umudun Olsun’da yeniden gündeme gelmesi üzerine Kebriye Koç, Müge Anlı hakkında konuştu.

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Fulya Öztürk’ün sunduğu ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programında insan hikayelerine yer veriliyor. Gündüz kuşağında yılların efsaneleşmiş programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2008’den bu yana kesintisiz olarak ATV ekranlarındaki yayın macerasına devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı belki de Türkiye’nin en çok güvendiği isimlerden biri.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldıktan sonra ünlü sunucu Fulya Öztürk’ün ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programının kadrosuna dahil olan Kebriye Koç, önceden Müge Anlı’nın resmen sağ koluydu.

REKLAM
X

‘Fulya ile Umudun Olsun’ programında şu sıralar ‘Semira Arslan’ın katili kim?’ sorusuna yanıt aranıyor.Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kamera arkasında çalışan Kebriye Koç, Fulya ile Umudun Olsun programında ekran önünde, Uygulayıcı Yapımcı olarak yer alıyor.

Program esnasında, Semira Arslan’ın meselesinin yıllar önce Müge Anlı’nın programında da ele alındığına dair konuğun “Diğer programda bunlar yoktu, nereden çıktı?” diye sorması üzerine Kebriye Koç şu ifadelerle açıklama yaptı:

“ATV Müge Anlı’da biz bu konuyu işlediğimizde bazı şeyler henüz ortaya çıkmamıştı. Zaman geçti, orada Müge hanım da çok sağlıklı bir yayın yaptı ama bazı şeyler zaman geçtikçe ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıktıkça, bu sorular şimdi sana soruluyor. Buna neden bu kadar takılıyorsun?”

İlgilini çekebilir  Diz Ağrısına Ne İyi Gelir? Evde 9 Çözüm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz