enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5858
EURO
34,9944
ALTIN
2.438,22
BIST
10.471,32

Avuç İçinde M Harfi Olanlar Dikkat

Avuç İçinde M Harfi Olanlar Dikkat
23.08.2021
2
A+
A-

REKLAM
X

Avuç İçinde M Harfi Olanlar Dikkat
Avuç İçinde M Harfi Olanlar Dikkat!Avuç içindeki çizgilere göre geleceği okumaya ya da kişilik özelliklerinin bilinebileceğine inananlar için avuç içindeki M harfinin kişiye kattığı özellikler işte burada…

Avuç İçinde M Harfi Olanlar Dikkat!Avuç içindeki çizgilere göre geleceği okumaya ya da kişi lik özelliklerinin bilinebileceğine inananlar için avuç içindeki M harfinin kişiye kattığı özellikler işte burada…Avuç İçinde M Harfi Olanlar

Dikkat!El falına ister inanın ister inanmayın ama Çin ve Hint kültürleri çok uzun yıllar bu konulara kafa yordular.EĞER AVUCUNUN İÇİNDE ‘M’ HARFİ VARSA… Avuç içindeki çizgilere göre geleceği okumaya ya da kişilik özelliklerinin bilinebileceğine ina nanlar için avuç içindeki M harfinin kişiye kattığı özellikler işte burada… 1.

El falı konusunda eskiden beri yapılan çalışmalar günümüze kadar binlerce değişikliğe uğradı.

2.Ancak avuç içinde beliren “M” harfi ve onun kişiye getirdiğine inanılan özellikler hiç değiş medi. 3. Bu M harfi, avuç içinde olduğuna inanılan kalp, baş ve hayat çizgilerinin birleşiminden olu şuyor.

REKLAM
X

4. Karma el falı yorumlarına göre bu harfe sahip olan kişilerin motivasyonu ve iç disiplinleri son derece yüksek oluyor. 5. Bundan dolayıdır ki, bu kişiler genellikle kariyerlerinde büyük başarılara imza atıyorlar.

6.Özellikle gazetecilik, yazarlık, eğitim ile ilgili meslekler, vb. işler bu kişiler için biçilmiş kaf tan. 7. Ayrıca mesleklerinde yükselmeleri ve yöneticilik konumuna gelmeleri kimseyi şaşırtma malı. 8. Sadece bu kadar mı? Elbette değil, avuç içinde “M” harfi taşıyanlar ayrıca insan sarrafı olma potansiyeline de sahip. 9.

Yani çok iyi birer karakter analizcisi oluyorlar, İK için paha biçilemez bir kabiliyet. 10. Aynı zamanda yalanlar arasındaki tek doğruyu, eğriler arasındaki tek düzü görme konu sunun da ustası bu kişiler.

REKLAM
X

11.İnsan ilişkilerinde son derece başarılı olduklarını da eklemeden geçmeyelim. 12. Son derece kararlı, tutarlı, hırslı ve azimli olan bu kişiler, enerjilerini doğru yönetebildiklerin de inanılmaz başarılar yakalayabiliyorlar. 13. Para idaresi konusunda da bir hayli başarılı olmaları, onların rahat bir yaşam sürmelerinin anahtarı adeta. 14.

Eminiz ki hepiniz avuç içlerinizi çoktan kontrol ettiniz ve “M” harfi var mı yok mu gördünüz; Ama size bir haberimiz daha var. 15. Lütfen kalem tuttuğunuz elinize değil, diğer avucunuza bakın. Yani sağlaklar, sol avuçlarına, solaklar da sağ avuçlarına baksın. “M” harfini görmeniz gereken yer orası. Kalem tuttuğunuz elinizin avuç içinde görünen “M” harfi ne yazık ki pek bir amlam ifade etmiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.