Milyonlarca insanın gözleri o marketlere çevrildi  Ayçiçek yağına indirim geldi…Milyonlarca gözüne marketlere çevrildi, dolara düştü halk ucuz beklerken marketler zamlarını yaptı. Ayçiçek yağında ise kampanya herkese 5 lt yağ 70.95 TL… işte  o kampanyalı marketler…

Milyonlarca insanın gözleri marketlere çevrildi, dolar düştü genel ihtiyaç malzemelerinin fiyatları düşmesi gerekirken zam üstüne zam geldi.

Ayçiçek yağında internet üzerinden kampanya başladı. Koronavirüsten sonra pek çok kişi, telefonlarına sanal market uygulamalarını indirip internet alışverişini zorunlu hale getirmiştir. Müşteri sayısındaki artı, sanal marketleri hem indirim hem de kapıya kadar ücretsiz gibi kampanyalar yapmaya zorlamıştır. Peki, sanal marketlerde en ucuz Ayçiçek yağı nerede satılıyor?

Ayçiçek Yağı Hangi Marketlerde Ucuza Satılıyor?

Zincir marketler, dolar kurundaki rahatlama sonrası belirli düzeyde indirim kampanyaları yapsalarda ne yazık ki son derece sınırlı ürünler için indirim gerçekleşti.

Yapılan son düzenlemelerden sonra ayçiçek yağının en uygun olduğu yer, yine sanal marketler oldu. Cimri market üzerinden satın alınabilen ayçiçek yağı, Orkide 5 LT teneke fiyatı olarak 63,95 liraya temin edilebiliyor.

En Ucuz 5 LT Teneke Ayçiçek Yağı Kaç TL?

Teneke ayçiçek yağının en ucuza satıldığı yer, Cimri Market uygulamasında yer alan Migros oldu. Migros markalı 5 LT ayçiçeği yağı, teneke kutu fiyatıyla sadece 70.95 TL. Ayrıca belirlenen fiyatın stoklarla sınırlı tutulduğunu ve stoklar bittiği anda kampanyanın da sona erdiğini belirtmekte fayda var.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  ”TORUNUMU SİZDE YIKASAM KIZAR MISINIZ” DİYE SORDU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz