ATV’de beklenmedik bir ayrılık gerçekleşti. Senelerdir ATV ekranlarında yayına giren Sevilen p’rogram Tatlı Sert p’rogramı idi. Ekranların en çok izlenen p’rogramları arasında. Bugün beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert p’rogramında uzun seneler süresince çalışan ve Müge Anlı’nin sağ kolum dediği Kebriye Koç, ‘Fulya ile Umudun Olsun’ p’rogramına geçti. Müge Anlı ile Tatlı Sert’te işlenen bir konunun Fulya ile Umudun Olsun’da tekrardan gündeme gelmesi üstüne Kebriye Koç, Müge Anlı ile ilgili konuştu.

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Fulya Öztürk’ün sunmuş olduğu ‘Fulya ile Umudun Olsun’ p’rogramında insan hikayelerine yer veriliyor. Gündüz kuşağında senesinin efsaneleşmiş pr’ogramı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2008’den bu yana kesintisiz olarak ATV ekranlarındaki yayın macerasına devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı belki de Türkiye’nin en çok itimat ettiği isimlerden biri.

Müge Anlı ile Tatlı Sert pr’ogramından ayrıldıktan sonra ünlü sunucu Fulya Öztürk’ün ‘Fulya ile Umudun Olsun’ pr’ogramının kadrosuna dahil olan Kebriye Koç, eskiden Müge Anlı’nın adeta sağ koluydu. ‘Fulya ile Umudun Olsun’ pr’ogramında şu sıralar ‘Semira Arslan’ın katili kim?’ sorusuna cevap aranıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert pr’ogramında kamera gerisinde çalışan Kebriye Koç, Fulya ile Umudun Olsun pr’ogramında ekran önünde, Uygulayıcı Yapımcı olarak yer alıyor.

Pr’ogram esnasında, Semira Arslan’ın meselesinin seneler önce Müge Anlı’nın pr’ogramında da ele alındığına dair konuğun “Diğer pr’ogramda şunlar yoktu, nereden çıktı?” diye sorması üstüne Kebriye Koç şu ifadelerle açıklama yaptı: “ATV Müge Anlı’da biz bu konuyu işlediğimizde birtakım şeyler şimdilik meydana çıkmamıştı. Zaman geçti, orada Müge hanım da çok sağlıklı bir yayın yaptı ama birtakım şeyler vakit geçtikçe meydana çıkmaya başladı.

İlgilini çekebilir  İŞÇİLERİ İLGİLENDİRİYOR ZAM GELDİ

Ortaya çıktıkça, bu sorular şimdi sana soruluyor. Buna neden bu kadar takılıyorsun?”

REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz