Aziz Yıldırım’dan a’cı haber az önce hastaneden geldi.. Haberi alan bütün sevenleri hastaneye akın etti..

Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım’ın bugün bypass ameliyatı olduğunu Eski asbaşkan Şekip Mosturoğlu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu. Mosturoğlu “Başkanımız bypass ameliyatı oldu.

Ameliyatı başarılı geçmiştir. Başkanımız bunun da üstesinden gelecektir. Dualarımız Aziz başkanla” dedi. Fenerbahçe Kulübü de geçmiş olsun mesajı paylaştı. Fenerbahçe’nin bir öncki sorumlusu Aziz Yıldırım bugün bypass ameliyatı gerçekleştirdi.

Ameliyatı iyi geride bıraktığımız Yıldırım’ın yakın zamanki taburcu olacağı öğrenildi. Aziz Yıldırım’ın başkanlık yarışında rekabete girdiği Ali Koç’un hastanesinde ameliyat olduğu aktarıldı.

Aziz Yıldırım’ın ameliyat olduğu haberini eski asbaşkan Şekip Mosturoğlu paylaştı. Şekip Mosturoğlu bireysel Twitter profilinden yayınladığı bildirimde “Aziz Başkan güzel bir bypass ameliyatı olmuştur.

Mücadele dolu hayatında denk geldiği her zorluktan yüreği ve başı dik çıkan başkanımız bunun da üstesinden gelecektir. Dualarımız Aziz başkanla” ifadelerini kullandı. Fenerbahçe KURUMUNDA Aziz Yıldırım geregiyle dağlık mesajı yayınladı

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Sarımsak Yutmanın Faydaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz