Babasının telefonunu kurcalayan genç kız Gördüklerinden sonra intihara kalkıştı.19 yaşındaki genç kız, üvey babasının cep telefonuna bakınca hayatı alt üst oldu. Olaydan sonra psikolojisi bozulan genç kız, intihara kalkıştı.

REKLAM

19 yaşındaki genç kız, üvey babasının cep telefonunda bakınca o fotoğraflarını görünce hayatı alt üst oldu. Olaydan sonra psikolojisi bozulan genç kız, intihara kalkıştı.

Lauren Brightwood, 18. yaş gününün akşamı duş aldığı sırada cam banyo panelinin üstünde bir cep telefonu olduğunu fark etti. Önce ne olduğunu anlamadı. Dikkatli bakınca telefonun 35 yaşındaki üvey babası Craig’e ait olduğunu gören Lauren Brightwood hayatının şokunu yaşadı. Lauren Brightwood içeride oturmakta olan annesine mesaj atıp banyoya gelmesini istedi.

Attığı mesajda Lauren Brightwood, annesine üvey babasına bir şey anlatmamasını söyledi. Lauren Brightwood, annesi banyoya gelince üvey babasının telefonunu gösterdi. Anne hemen durumu polise bildirdi. Gözaltına alınan adam, üvey kızını 13 yaşından beri gizli bir şekilde banyo ve yatak odasında kaydettiğini kabul etti.

REKLAM
X

Lauren ’in annesi ve üvey babası kendisi dört yaşındayken evlenmişlerdi. Lauren Brightwood üvey babasının kendisini dikizlediğini öğrendikten sonra büyük bir travma yaşadığını ve intihara teşebbüs ettiğini söyledi. Lauren, annesi ile beraber üvey babasının soy ismini kullandıklarını, olayın ortaya çıktığı 2018 yılından bu yana mahkeme kararı ile soy isimlerini değiştirdiklerini söyledi. Mahkeme tüm suçlarını itiraf eden üvey baba hakkındaki kararını 16 Ekim’de verecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz