Akıllara Durgunluk Veren O’la’y: ”B-aldızım ve K-arım Ben Uyurken”. İstanbul’da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre şoförlük yaparak geçimini sağlayan Y.K adlı şahıs ben uyurken karım ve baldızım…. Ayrıntılar haberin devamındadır. Haberin devamını okumak için gorsele d.okunup diğer sayfaya geçiniz.

Müge Anlı’nın dünkü stüdyo konuğu, evlilik vaadiyle dolandırılan ve hem parası, hem de mutluluk hayallerini kaybeden Emre Korkmaz’dı. Emre Korkmaz; “Düğün yapıp uğruna 350 bin lira harcadığım karım Canan, tüm altınları alıp gitti.

Üstelik eniştesi diye tanıttığı adam kocası çıktı” dedi. Çanakkale`de evlenip mutlu bir yuva kurmayı düşleyen 31 yaşındaki Emre Korkmaz, komşuları aracılığı Ümit Dinçer isimli bir adamla tanıştı. İddiaya göre bu adamın İzmir`de yaşayan Canan isimli bir baldızı vardı. Canan isimli genç kadın, Çanakkale`ye gelerek Emre Korkmaz ile tanıştı.

Kendisini görmeye gelen hayırlı kısmeti beğenen ve evlenmek için kolları sıvayan Korkmaz, nişanda; 40 bin lira değerinden ziynet eşyası ile 15 bin lira değerinde kıyafet aldı. Bir süre sonra dini nikah yapan çift, düğün için 250 bin lira para harcadı.”Mağdurum”Daha resmi nikah yapmadan düğün yapan Emre Korkmaz, 2 ay sonra bebek müjdesiyle sevindi.

Ancak bir gün Canan isimli kadın, tüm altınları alarak ailesinin yanına İzmir`e gitti. O andan sonra Canan`dan bir daha haber alamadı. Hem parasını hem de hayallerini kaptıran Emre Korkmaz, yaşananları Müge Anlı`ya; “Ümit Dinçer, bana geldi.

Canan`ı baldızı olarak tanıttı. B-ald-ızı ile evleneyim diye beni ikna etti. Sonra da Ümit Dinçer ile Canan`ın evli olduğunu öğrendim. Mağdurum” diye anlattı.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz