Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar eşi Gürhan Altundaşar ile ayrılık kararı aldı. Çiftin ayrılık kararı gündeme bomba gibi düştü. Boşanmaları herkesi şaşkınlığa uğratan ünlü çiftleri sizleri sizler için derledik…

REKLAM

BOŞANMALARINI HERKESİ ŞAŞKINLIĞA UĞRATAN ÜNLÜ ÇİFTLER KİM?

Ezgi Eyüboğlu – Kaan Yıldırım çiftinin evliliği örnek olarak gösteriliyor ve çok beğeniliyordu. Ezgi ve Kaan’nın evlilikleri bir anda bitmişti. Şimdi ise ikisi de çok mutlu oldukları ilişkileri var. Brad Pitt – Jennifer Aniston çifti, evliliklerinin beşinci senesinde boşanma kararı aldı. İddialara göre ayrılıklarının sebebi Pitt’in o yıllarda Angelina Jolie Mrs. Smith filmini çekerken yakınlaşması olmuştu.

Fakat bu iddiaları ne Jolie ne de Aniston doğru olduğunu söyledi. PuCCa – Serhat Osman Karagöz çifti evlenme kararları kadar boşanma kararı almaları da hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. İkilinin ayrılığı üzdü elbet ama şu an ikisi de oğulları Batı için devamlı iletişim halindeler. Uraz Kaygılaroğlu – Melis İşiten çifti sosyal medyanın favori çiftlerinden biriydi. Çiftin ayrılık kararı almaları takipçilerini şaşırtmıştı.

Miley Cyrus – Liam Hemsworth çifti 2010 yılında film setinde tanışmıştı. Daha sonra da ilişkileri başlamıştı. Ama 3 yıl sonra ayrılık kararı almalarının ardından Miley tam anlamıyla bambaşka biri haline gelmişti.  İbrahim Kutluay – Demet Şener çifti 10 senelik evlilikleri vardı. Çiftin ilişkilerinin başlangıcı, bir başka kadının kalbinin kırılmasıyla olmuştu. Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı çifti birbirinden tamamen alakasız gibi görünen Şeyma ve Acun’un uzun süreli birliktelikleri düşünüldüğünde evlendikten kısa bir süre sonra ayrılacağı  beklenen bir şey değildi.

Sagopa ve Kolera, 11 senelik evliliklerini bitirmişlerdi. Çiftin evliliklerini kavgalı olarak bitirdiği bitirdikleri biliniyordu. Ancak Kolera, boşandıktan 2 sene sonra açıklamalarda bulundu. Nicole Kidman – Tom Cruise çift Nicole, 11 senelik evliliklerini bitirmişlerdi. Çiftin avukatının yanından ayrılırken neşeli bir şekilde görüntülenmişti. Mustafa Sandal – Emina Jahovic çifti de 10 yıllık evliliklerini bitirmişlerdi. Çift aşklarının tükendiğni belirtti. Merve Boluğur – Murat Dalkılıç çifti davul zurnalı kız alması ve samimi düğün merasimi ile evlenmişti. Ancak evlilikleri sadece 2 yıl sürdü.

REKLAM
X

20 MİLYON LİRA İSTEDİ

Necati Şaşmaz 2019 yılının şubat ayında eşine 10 milyon TL tazminat ve iki çocuğunun velayeti talebiyle boşanma davası açtı.

Ünlü oyuncudan psikolojik, fiziksel ve cinsel şiddet gördüğünü ileri süren Nagehan Şaşmaz da 20 milyon TL tazminat, çocukların velayeti ve iki oğlu için toplam 60 bin TL aylık nafaka talebinde bulunarak karşı boşanma davası açtı.

VELAYET ANNEYE VERİLDİ

İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmada Nagehan Şaşmaz’ı avukat Deniz Ketenci, Necati Şaşmaz’ı da avukat Altın Mimir temsil etti.

Mahkeme iki tarafın açtığı boşanma davasını da kabul ederek tarafların boşanmalarına karar verdi. Mahkeme çocukların velayetini anneye verirken, babayla kişisel ilişki günleri tayin etti.

Ezgi Eyüboğlu – Kaan Yıldırım

‘ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK’ Hürriyet’in haberine göre; Hakimin, “Boşanma konusunda kararlı mısınız?” sorusu üzerine söz alan davacı Ezgi Eyüboğlu, “Davalı ile aramızda şiddetli geçimsizlik vardır. Boşanmamıza karar verilsin.

Davalıdan nafaka ya da tazminat talebim yoktur” dedi. Ezgi Eyüboğlu’nun ardından söz alan davalı Kaan Yıldırım da anlaşmalı olarak boşanmak istediğini belirtti. Dava dosyasını karara bağlayan mahkeme, tarafların anlaşmalı boşanma protokolü çerçevesinde boşanmalarına karar verdi.

Şehinşah – Ceyda Yılmazer

Brad Pitt – Jennifer Aniston

1998 yılında birlikte olmaya başlayan Pitt ve Aniston, 2000 yılında Malibu’da gizli bir törenle evlenmişti. Çift, 2005’te ayrılma kararı almış ve iki ay sonra da Aniston boşanma davası açmıştı. … Resmi olarak boşanan Jolie ile Pitt, çocuklarının velayetini alabilmek için mücadele veriyor.

PuCCa – Serhat Osman Karagöz

Uraz Kaygılaroğlu – Melis İşiten

Miley Cyrus – Liam Hemsworth

İbrahim Kutluay – Demet Şener

Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı

Sagopa Kajmer – Kolera

Nicole Kidman – Tom Cruise

Mustafa Sandal – Emina Jahovic

Merve Dizdar- Gürhan Altundaşar

Kendi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar ile 2008 yılında evlenen Merve Dizdar ayrılık kararını sosyal medya hesabından duyurdu.

Merve Dizdar- Gürhan Altundaşar

empatik ve doğal paylaşımlarıyla ilgi gören çiftin ayrılık kararı herkesi şaşırttı.

Merve Dizdar- Gürhan Altundaşar

Çift sosyal medya hesabından esprili bir şekilde birbirlerine takılıyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz