Beş kardeşle evlenen kadının daha önce duymadığınız hayat hikayesi yazımızdadır. İşte beş kardeşle evlenen kadının sebebi…

Evlilik hiç şüphesiz hayatın en güzel en mutlu anlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Birbirini seven iki insanın hayatlarını ömürlük olarak birleştirmek istemesi hiç şüphesiz hem o çifti hem de bu olaya şahit olan kişileri mutlu ediyor.

Ancak Hindistan’da yaşanan olay bildiğiniz evliliklerden çok farklı bir durumla karşımıza çıkıyor. İngiltere’de yayınlanan The- Sun gazetesi, Hindistan’da hepsi kardeş olan beş kocasıyla birlikte yaşayan Rajo Verma (21) adlı kadını sayfalarına taşıdı.

REKLAM
X

Genç kadın köyündeki geleneğe göre ilk evlendiği eşi Guddu’nun dört erkek kardeşiyle de evlenmek zorunda kaldı.


ANNEM DE BENİM GİBİ EVLENDİ

Annesi de üç erkek kardeşle evli olan Verma her geceyi bir başka eşiyle geçiriyor. Bir çocuğu olan Verma çocuğun babasının hangi eşi olduğunu bilmediğini söylüyor.

Annesinin de kendisiyle aynı kaderi paylaştığını belirten Verma, “Annem de benim gibi evlendiğinde eşini kardeşleriyle birlikte kabul etti.

O da aynı anda 3 kardeş ile evliydi. Başta biraz garip geldi, ama şimdi hiçbirini birbirinden ayırmıyorum” dedi. İlk eş Guddu, “Hepimiz onunla cinsel ilişkiye giriyoruz, ama kıskanmıyorum” ifadelerini kullandı.

İlgilini çekebilir  DAMADINA A’ŞIK OLDU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz