Zeytinyağı alzheimeri, parkinsonu önler bu nedenle son derece önemlidir. Özellikle organik olmasından dolayı alzheimer için çok önemli bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız var ise, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz var ise bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, doğal ve organik zeytinyağı verebilirsiniz…

“YAŞLANMADAN ŞİMDİDEN SABAH AKŞAM İÇMENİZ LAZIM”

Zeytinyağının en temel sütü gibi bütün hastalıkları önlediğini savunan Karatay, şu bilgileri verdi:

“Zeytinyağı hakikaten en temel sütünün aynısıdır. Doğanın yetişkinlere bahşettiği en temel sütüdür. Ne demek en temel sütü. Bütün hastalıkları önler demek, bağışıklık sistemini güçlendirir. Karaciğer yağlanması gidince beyin de toparlar. Zeytinyağı parkinsonu önler, bu nedenle son derece önemlidir.

Özellikle organik olmasından dolayı çok önemli bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız var ise, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz var ise bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, doğal ve organik Kilis zeytinyağı verebilirsiniz.”

BAĞIRSAK FLORASI BOZUK OLANLARIN İSE…

Yapılan son araştırmaların zeytinyağının bağırsakları çalıştırdığını, bağırsaklardaki florayı yükselttiğini vurgulayan Karatay, bağırsak florası bozuk olanların ise alzhaimer, parkinson ve kanser olduğunu belirtti.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Bu Belirtilere Dikkat !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz