Acıların Kadını Bergen. Bergen’in zorlu sürecini doktoru anlattı. O kadar acı ki Çok üzüldüm ya!. Yüzünü zımparalayıp…

Ekim 1982’de yüzüne kezzap atılan ve boşandığı eşi Halis Serbest tarafından Ağustos 1989’da kurşunlanarak o-ld-ürü-len şarkıcı Bergen’in doktoru Onur Erol, yıllar sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü sanatçının fiziksel ve psikolojik durumu hakkında bilinmeyenleri anlatan Erol, “Gözünün içine kadar yanıktı. Kabarmaları yüzünden vücudunu zımparaladım.” dedi.

Arabesk müziğinin kraliçesi olarak görülen şarkıcı Bergen, boşandığı eşi Halis Serbest tarafından ilk olarak kezzapla yakılmış ardından 1989 yılında kurşunlanarak öldürülmüştü. Birbirinden başarılı şarkılarla gönüllere taht kuran ünlü sanatçının tedavisini gerçekleştiren Onur Erol, yıllar sonra katıldığı canlı yayında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Beyaz TV’nin fenomen programı Söylemezsem Olmaz’a katılan Prof. Dr. Onur Erol, Bergen’in yaşadığı acı dolu günler hakkında “Böyle şeylerin tedavisi çok zordur. 40 sene geçti üzerinden.

Tedavisini ben üstlendim, iyiliğimi yaptım ve unuttum. Çok kötü bir durumdaydı. Benden yardım istedi, o zamanki şartlarda ben de elimden geleni yaptım” şeklinde konuştu.

Bergen gelecekten hala ümidini kesmemişti.” diyen ünlü doktor “Gözünün içine kadar yanıktı. Kabarmaları yüzünden vücudunu zımparaladım. Eksik olan deriler vücudunun başka yerinden alınan derilerle kaplandı. Tedavisine bel bağlayan bir hastaydı, şımarık olmayan bir kadındı. Hayata bağlılığını sanata bağlılığını büyük bir dirayetle yerine getirdi, Bergen de bu vardı” ifadelerini kullandı.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Genç Adam Eve Sözde Hoca Getirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz