İstanbul Sultangazi’de 6 gündür haber alınamayan hemşire Muhammet Arslan’dan kahreden haber geldi.

İstanbul Sultangazi’de kaybolan sağlık çalışanı Muhammed Aslan’dan haber alınamıyor. Gece nöbetinden çıktıktan sonra evinin önüne kadar gelip geri dönen Aslan’ın Sultangazi Kent Ormanına gittiği ortaya çıktı. Sultangazi ilçesine bağlı Cebeci Mahallesinde ikamet eden Aslan’ın eşi ve abisi Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

Ekiplerin yaptığı çalışma sonucunda hemşire Muhammet Arslan’ın ormanlık alanda c*nsız bedeni bulundu. Arslan’ın inT*har ettiği belirtiliyor.Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi görevli hemşire Muhammet Arslan’dan günlerdir haber alınamıyordu. Özel Harekat, Polis Arama Kurtarma (PAK), Çevik Kuvvet, Sualtı ekiplerinin yanı sıra eğitimli köpeklerin de katıldığı arama çalışmalarında Muhammet Arslan’ın c*nsız bedeni bulundu.

REKLAM
X

EKİPLER ARSLAN İÇİN SEFERBER OLDU

Sultangazi’de geçen Cuma gününden beri Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli sağlık çalışanı Muhammet Arslan (27)’dan haber alınamıyordu. Kayıp Muhammet Arslan’ı bulmak için polis ekipleri kent ormanında harekete geçti. Alibeyköy Barajı’nda da arama yapıldı. Özel Harekat, Polis Arama Kurtarma (PAK), Çevik Kuvvet, Sualtı ekiplerinin yanı sıra eğitimli köpekler de arama çalışmalarında kullanıldı. Ormanlık alanda ve Alibeyköy Barajı’nda devam eden arama çalışmalarına polis helikopteri de havadan destek verdi.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Aramalar sonucu Muhammet Arslan’n cansız bedeni bulundu. Aslan’ın int*har ettiği belirtiliyor.Dolabına yazılan not yürek sızlattı…

İlgilini çekebilir  AZRANIN AİLESİ CEZAEVİNE ÇAĞRILDI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz