enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5781
EURO
34,9801
ALTIN
2.434,82
BIST
10.471,32

Devlet Tarafından Yapılan 1000 TL Maddi Destek Başvuru Yap

Devlet Tarafından Yapılan 1000 TL Maddi Destek Başvuru Yap
17.12.2020
12
A+
A-

Geçtiğimiz aylarda geç ödemeli ihtiyaç kredisi başvurusu konusunda bilgi vermiştik. Tabi kredi başvurularında dikkat edilmesi gereken nokta ödemelerin gelecek olmasıdır. Öyle ki bir kaç ay sonra olsa bile aldığımız destek kredilerini başvuru yaptıktan sonra nasıl ödeyeceğimizi bilmemiz gerekir. Bunu en başta hatırlatmak gereği duyduk.

Devletimizin bu zorlu ekonomi günlerinde yeterli olmasa da bazı destekler mevcut. Geçtiğimiz günlerde cumhurbaşkanımız tarafından esnaf için bazı destekler olacağı, 1000 TL nakdi yardım ve kira destekleri gibi destekler olacağı belirlendi.

Pandemi Destek Başvuruları Devam Ediyor

REKLAM
X

Başkanın yaptığı açıklamaya göre günlük kazancı ile hayatını idame ettirmeye çalışan kişilerin başvurabileceğini belirtti. Başvuru için kaymakamlık veya valilikten aynı şekilde bu yerleri telefon ile arayarak başvuru yapılabilmektedir. İhtiyaç sahibi kişilerin durumunu belirmeleri ile gerekli desteklerin yapılacağı belirtildi.

Kredi desteklerinden ziyade geri ödemesiz desteklerin daha çok yapılacağını umuyoruz. Çünkü zor bir dönemden geçiyoruz ve bir çok kişi işinden çıkmış durumda. Zaten hali hazırda var olan ödemelere ek olarak da kredilerin ödemesi gelmesiyle daha zor hal aldı. Ayrıca günümüzde eflasyonun yükselmesi ile neredeyse fiyatı artmayan hiç bir sektör yok. Tüm bunlara ek olarak da yaptığımız masraf arttı. Bu yüzden desteklerin daha da çok artmasını devletimizden rica ediyoruz.

Pandemi Destek Başvuru Adresi

REKLAM
X

İhtiyaç sahiplerinin başvurabileceği ve belli bir kesimin alabileceği bu destek için aşağıda yer alan linkten gerekli bilgileri doldurduktan sonra başvurunuz devletimize ulaşmaktadır. Bazı durumlarda 2 hafta gibi bir sürede çözülse de bazı durumlarda aylarca sürebilir. Bunun da belirtelim.

REKLAM
X

PANDEMİ DESTEK BAŞVURU ADRESİ: https://www.turkiye.gov.tr/acshb-pandemi-sosyal-destek-on-basvurusu

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.