enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5151
EURO
34,8902
ALTIN
2.408,65
BIST
10.391,89

DİNLEME CİHAZI YERLEŞTİRDİ VE

DİNLEME CİHAZI YERLEŞTİRDİ VE
02.05.2022
3
A+
A-
REKLAM
X

Kızının saçına dinleme cihazı yerleştirdi. Sonra dinlediğinde kulaklarına inanamadı! İşte adamın dinlediği ve yaşanan olaylar.. kızını okuldan aldıktan sonra, bir şeylerin ters gittiğini anlamıştı. Her zaman neşeli olan k’ı’zının enerjisi yoktu ve dahası huysuzdu….Ayrıntılar haberin devamındadır.

DİNLEME CİHAZI YERLEŞTİRDİ VE

REKLAM
X

Tomas Valero, kızını okuldan aldıktan sonra, bir şeylerin ters gittiğini anlamıştı. Her zaman neşeli olan k’ı’zının enerjisi yoktu ve dahası huysuzdu. Zavallı kız duygusal olarak dengesizleşmişti ve sabah okula gitmek istemediği için ağlamıştı.Thomas neler olup bittiğini anlayamamıştı. Çok geçmeden şok edici bir keşif yaptı ..

Tomas’ın karısı Steph, üçüncü çocuklarına hamileydi, bu da ailenin Virginia eyaletinin diğer ucuna taşınmaları için bir sebep oluşturuyordu. İlk yaşadıkları e’v büyümekte olan ailelerine küçük geliyordu. Her zaman neşeli olan Lauren (çocuklardan en büyüğü) bu duruma kayıtsız kalamamış, değişikliği iyi idare edememişti.

Kesinlikle eskisi kadar mutlu değildi, acaba sebebi taşınmaları mıydı yoksa ortada başka bir şey mi vardı” Çocuklarının davranışlarında meydana gelen değişiklikler anne babalara endişe verebilir. Tomas da bir ebe’veyn olarak istisna değildi ve endişesini gidermek için prensesinin nesi olduğunu bulmak istiyordu. Çok geçmeden kızının durumunun çok ciddi olduğunu fark etti.

Sorunun ne olduğunu buluncaya pes etmeyecekti çünkü Lauren’ın davranışları giderek garip bir hal alıyordu …” Lauren’in kimseye neler olup bittiğini anlatmaması işleri zorlaştırıyordu. Neşeli Lauren artık hiç eskisi gibi değildi. Sebebi ne olabilirdi? Okulda zorbalığa mı maruz kalmıştı ya da derslerde işlenen konular ağır geliyor ve diğerlerinden geride kalmasına mı sebep oluyordu?

Tomas’ın ona sorduğu her şeye başını sallayarak karşılık veriyordu. Sonra Tomas’ın aklına bir şey geldi …”Davranışlarındaki bu değişiklikler Pine Grove İlköğretim Okulu’na başladıktan sonra daha şiddetli ve sık olmaya başlamıştı. Çocukları okula başlamadan yaklaşık üç hafta önce taşınmışlardı.

Tomas sorunun kaynağının öğretmen mi, sınıf arkadaşları mı yoksa okulun kendisi mi olduğunu merak etti Kızı eskiden okulda başarılıydı; ona örnek öğrenci bile deniyordu. Her zaman okuldan e’ve iyi notlar ve karnelerle gelirdi. Tomas ve k’a’rısı k’ı’zlarıyla çok gurur duyardı. Ancak bunların hepsi yeni okulunda tersine dönmüş ve notlar yokuş aşağı gider olmuştu. Taşınmakla hata mı etmişlerdi?”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.