Lisede çirkin diye kendisiyle dalga geçmelerine dayanamadı estetik yaptırdı.

  • Çirkin Diye Alay Edilmesine Dayanamadı Bıçak Altına Yattı
  • Lisede çirkin diye kendisiyle dalga geçmelerine dayanamadı estetik yaptırdı. 24 yaşındaki Celine Centino adeta bambaşka biri oldu. Detaylar haberimizde.

Genç kadın kendisine lise yıllarında çirkin denilmesi üzerine radikal bir karar aldı. Celine Centino o dönem diş teli kullandığını ve arkadaşlarının kendisiyle kilolu olduğu için dalga geçtiğini de ifade etti.

ALAY EDİLMESİNE DAYANAMADI BAMBAŞKA BİRİ OLDU

REKLAM
X

Genç kadın o dönem alay edilmesi yüzünden psikolojisinin bozulduğunu söyledi. Celine Centino küçük yaşta depresyona girdiğini söyleyerek hayatını değiştirme kararı aldı. Genç kadın alay edilmesine dayanamadı ve büyük bir karar aldı. Celine Centino adlı genç kız Pamela Anderson hayranlığı ile biliniyordu. 24 yaşındaki Centino, Pamela Anderson’a benzemek için ameliyat masasına yattı. Celine, cerrahlara çok güvendiğini söyledi ve bir dizi estetik operasyon geçirdi.

  • Celine Centino, lise yıllarında dış görünüşü ile alay edilmesine dayanamıyordu. Taktığı diş teli ve görüntüsü yüzünden depresyona girdiğini ve bu yüzden değişim kararı aldığını iletti. Gen kız bu kararının üzerine bambaşka biri oldu. Genç kadın operasyonlar için 38 bin sterlin harcadı. 24 yaşındaki genç kız bıçak altına yattıktan sonra inanılmaz bir değişim yaşadı. Celine Centino, burun, yanak, göğüs ve dudak estetiği yaptırdı. Genç kadın yeni görüntüsü ile artık çok mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.
İlgilini çekebilir  En İyi 4 Yöntem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz