Yeniden Ortaya Çıkması Vatandașı Korkuttu..99 Depremi Öncesi Görülmüștü! Yeniden Ortaya Çıkması Vatandașı Korkuttu .1999 depremi bundan önce olduğu gibi İznikte…Ayrıntılar haberin devamındadır. Haberin devamını okumak için gorsele d.okunup diğer sayfaya geçiniz.

99 Depremi Öncesi Görülmüștü! Yeniden Ortaya Çıkması Vatandașı Korkuttu .1999 depremi bundan önce olduğu gibi İznik Gölü’nde boyları 1 buçuk metreye yakın pek çok yılanın su üzerinde görülmesi vatandașları tedirgin etti.

Türkiye’nin 5’inci büyük gölü olan İznik Gölü’nde boyları 1 buçuk metreye yakın pek çok yılan suyun üzerinde görüntüledi.Türkiye’nin 5’inci büyük gölü olan İznik Gölü’nde boyları 1 buçuk metreye yakın birçok yılan suyun üstünde görüntüledi.

BALIK AVLAMAYA ÇALIŞAN BİRÇOK YILAN

İznikli Barbaros Öksüz isimli vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde aynı yerde su üstünde balık avlamaya çalışan birçok yılan görülüyor.

1999 DEPREMİ ÖNCESİNDE DE GÖRÜLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ

Boylar tahmini 1 buçuk metreyi bulan yılanların fazla sayıda olması vatandaşları tedirgin etti. 1999 yılında yaşanan deprem f-el-aketi öncesinde de bölgede çok sayıda yılanın su yüzeyinde görüldüğü iddia edildi.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  Gastrit ve Mide Hastalıklarından Sonsuza Dek Kurtulun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz