SON DAKİKA! Sunucu Ece Erken’in eşi, eski Beşiktaş yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde kendi restoranında uğradığı si-la-hlı s-aldı-rıda hayatını kaybetti.Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun vurulduğu anın görüntüsü! Yere düştükten sonra bile ateş etmişler!. İ’şte o görüntiler. 

Bakırköy’de yemek yediği balıkçıda uğradığı si-la-hlı s-al-dırı sonucu hay-atını kaybeden sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ku-rş-unlandığı anların görüntüsü ortaya çıktı. Güvenlik kamerası görüntülerinde aralarında alacak-verecek meselesi olan sa-ldı-rganların yere düşen Mahmutyazıcıoğlu’na si-la-hla a-te-ş ettiği görülüyor.Bir dönem BJK yöneticiliği de yapan sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, şoförü ile birlikte yemek yerken Bakırköy’de s-il-ahlı s-al-dırıya uğradı. Vücuduna çok sayıda ku-rş-+un is-abet eden Mahmutyazıcıoğlu, ağır yaralandı. Şüpheliler olay yerinden kaçarken Mahmutyazıcıoğlu ise hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen Mahmutyazıcıoğlu, hayatını kaybetti.

2 KİŞİ YAKALANDI, 4 KİŞİ ARANIYOR

REKLAM
X

Olayın ardından bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, olaya karıştığı tespit edilen 6 şüphelinin kimliğini tespit edildi. Zanlılardan ikisi Organize Şube ekipleri tarafından gözaltına alındı. 4 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU’NA SA-LDIRI ANLARI KAMERADA

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ö-ldü-rülm-esinin nedeninin alacak-verecek meselesi yüzünden kaynaklandığı ifade edilirken, silahlı saldırı anının görüntüsü de ortaya çıktı. Sabah’ın haberine göre; güvenlik kamerası görüntülerinde saldırganın yere düşen Mahmutyazıcıoğlu’na silahla ateş ettiği an görüldü.ÖL-DÜ-RÜL-MEDEN ÖNCE FİKRET ORMAN’LA GÖRÜŞMÜŞ
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun olaydan kısa bir süre önce Beşiktaş Eski Başkanı Fikret Orman ile bir araya geldiği de belirlendi. Orman’ın restorandan ayrılmasından sonra mekana gelerek Mahmutyazıcıoğlu ile görüşen iki kişinin s-il-ahlı sa-ld-ırıda bulunduğu, sa–ldır-ının dışarıda da devam ettiği öğrenildi.

İLK KU-RŞUN MASA ALTINDAN GELMİŞ
Öte yandan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ö-lü-müne ilişkin merak edilenleri CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ canlı yayında anlattı. Uludağ, “Şüpheliler geç saatte restorana girmiş. Şafak’ı masaya davet ettikleri ve kısa bir konuşmanın ardından masanın altından a-te-ş ettikleri ortaya çıktı. Bu şekilde bir kurşunla Mahmutyazıcıoğlu yaralandı. Hemen sonrasında arbede çıkınca peş peşe ateş etmişler. 4 kurşun isabet eden Şafak Mahmutyazıcıoğlu maalesef hayatını kaybetti. Olaya müdahale eden şoförü de yaralandı.

İlgilini çekebilir  BİLİM İNSANLARI; GÜNEŞ BATIDAN DOĞACAK

ALACAK-VERECEK MESELESİ
Olayın bir mülk satışından kaynaklanan uzlaşı sorunu olduğu ortaya çıktı. Saldırıya karışan toplam 6 kişi var. Direkt karışan 2 kişi gözaltına alındı, diğerleri için de aramalar devam ediyor. Ayrıca s-al-dırıda bir s-il-ah kullanıldı, 7 el ateş edildi.” ifadelerini kullandı.

İLK MÜDAHALE ANI KAMERADA
Öte yandan saldırı sonrası yaşananlar bir vatandaşın çektiği cep telefonu görüntülerine yansıdı. Görüntülerde sağlık ekiplerinin müdahale ettiği görülüyor.

ECE ERKEN’DEN İLK SÖZLER: NASIL DAYANACAĞIM?

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Bircan Bali yakın arkadaşı Ece Erken’in sağlık durumundan bahsetti. Erken’in sakinleştiricilerle ayakta durduğunu söyleyen Bircan Bali, “Ece’nin annesiyle konuştum. ‘Ben onu çok seviyorum nasıl dayanacağım’ demiş. Eymen’in odasında ağlayarak uyuyakalmış. ‘Nasıl yaşayacağım anne bilmiyorum’ demiş. Eymen de biz yarın Bodrum’a gideceğiz Şafak abiyle demiş. Çocuk daha bilmiyor tabii.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz