Ebru gündeşin 10 yaşındaki kızı görüldü

REKLAM
  • Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Reza Zarrab’la evliliğinden dünyaya gelen kızı Alara Zarrab’ı gözlerden uzak büyütüyor. Gündeş’in sır gibi sakladığı 10 yaşındaki kızı ilk kez ortaya çıktı. 2010 yılında iş insanı Rezza Zarrab ile nikah masasına oturan Ebru Gündeş’in bu evlilikten Alara adından bir kızı oldu.

Geçtiğimiz sene Amerika’daki eşinden boşanan ünlü şarkıcı, kızı Alara’yı gözden uzak büyütüyor. Ebru Gündeş, kızını basından uzak tutmak için elinden geleni yapıyor ancak Alara’nın görüntülendiği bazı kareler var. İşte o kareler….

NEDEN BOŞANDILAR? Ebru Gündeş dava dilekçesinde, ‘evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını’ gerekçe gösterip, Reza Zarrab’ın bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini ve başka kadınlarla ilişki yaşadığını öne sürmüştü. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde 22 Nisan’da görülen dava sonunda çiftin boşanmasına hükmedildi. Davanın ‘anlaşmalı’ olarak sona erdiği ortaya çıktı. Tek celsede sonuçlanan davada çiftin kızları Alara’nın velayeti Ebru Gündeş’e verildi…..

10 yaşındaki Alara’yı görenler annesi Ebru Gündeş’e benzetti. 47 yaşındaki Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab’ın kendisini aldattığı gerekçesiyle geçtiğimiz sene boşanmıştı. Alara’nın babası Reza Zarrab’ı Amerika’da ziyaret ettiği magazin basınına yansıtmıştı. Ünlü şarkıcı, kızı Alara’yı bir an olsun yanından ayırmıyor ancak objektiflerden uzak tutuyor.

REKLAM
X

EBRU GÜNDEŞ KIZINI NEDEN GİZLİYOR? Magazin yorumcusu ve şarkıcı Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde ‘Söylemezsem Olmaz’ programında yaptığı açıklamada, Gündeş’in kızının yüzünü gizlemeye çalışması hakkında “Babası Reza Zarrab’ın düşmanları kıza zarar vermesin diye Ebru bu şekilde davranıyor olabilir, haklı. Ben de duydum bir yere gittiklerinde Alara’nın görünmesini istemiyor” dedi.

İlgilini çekebilir  EMEKLİYE MÜJDE

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz