Ebru Polat’ın Bahçeli detayı gündem oldu. Bahçeli’nin Ebru Polat’tan ne istediği ortaya çıktı. Ünlü isim Ebru polat sık sık magazin konuları ile gündemden düşmüyor. Peki ne istedi?

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, kendisini MHP’den vekil aday adayı olarak yapmak istediğini ancak kendisini kabul etmediğini iddia etti.

Ebru Polat, şunları söyledi; “Hatta beni Erol Köse’ye götüren de Sayın Başkanımızdır ”Ünlü pop müzik şarkıcısı olan Ebru Polat, moderatörlüğünü ‘’Sis’’ lakaplı olan Soylu’nun yaptığı, Flash TV’de yayınlanan Al Sana Haber programının konuğu oldu.

REKLAM
X

Polat, canlı yayında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, kendisini MHP’den vekil aday adayı yapmak istediğini fakat kendisinin kabul etmediğini öne sürdü.

’O kadar büyük sorumluluk alamayacağımı söylemiştim ’Polat, yayında şunları söyledi: ”Sayın Başkanımız sağ olsun beni MHP’den vekil aday adayı yapmak istemişti. O kadar büyük sorumluluk alamayacağımı söylemiştim.

Hatta beni Erol Köse’ye getiren de Sayın Başkanımızdır. ‘Bak bu kızımız sanatçı olmak istiyor, yardımcı ol’ diye getiren… Erol Köse bilir, şahittir buna.”

İlgilini çekebilir  Ayvayı Tereyağında Pişirmenin Faydaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz