Elazığ’da yaşanan olay duyanları hayrete düşürdü. Hesabına her sabah 5 bin TL yatan adam paraları gönderen kişiyi arıyor. İşte detaylar…

REKLAM

Elazığ’da yaşayan iş adamı sabah saatinde hesabına yatan paraları görünce şaşkına döndü. Hesabına her gün binlerce lira yatan adam paraları gönderen kişiyi aramaya başladı.

Her sabah hesabına para yatıyor

İş insanı Kazım Üstün, sabah uyandığında hesabına yatan paraları görünce neye uğradığını şaşırdı. İşlerinin yoğunluğundan dolayı bir süre hesabındaki para ile ilgilenemeyen Üstün, paranın her gün arttığını görünce ne yapacağını bilemediğini ifade etti.

REKLAM
X

Toplam 30 bin lira geldi

Hesabına toplamda 30 bin TL geldiğini dile getiren Üstün, ”Ayın 7’si itibariyle hesabıma bilmediğim şahıslar tarafından değişik isimli kişilerden para akışı sağlandı şirket hesabıma. Neden gönderdiklerini bilmiyorum. Gönderen kişileri de tanımıyorum. Önemli olan il dışından değil hepsi Elazığ merkezden geliyor bu paralar. Ben bankam ile de görüştüm.

Banka gereken önemleri aldı. Niye bu paraların benim hesaba geldiğini bilmiyorum. Bu paraların sahiplerini bulduğumuzda paralarını geri göndereceğiz. Ortalama şuan 30 bin civarında para geldi ve günlük olarak para gelmeye devam ediyor. Para gelişini kapatamıyoruz ama para çıkışını kapattırdık her hangi bir dolandırıcılığa karşı.

Şaşırdım, bilmediğim tanımadığım ve ticaret yapmadığım insanlar tarafından günlük bana bir para akışı oluyor. Siz olsanız şaşırmamızsınız hiçbir şey yapmadan günlük hesabınıza sabah kalkıyorsunuz her gün 5 bin lira para yatıyor.

Şuan herkesin yapması gereken bir durum. Normal de benim olmayan para belki atan kişilerin ihtiyacı vardır, taksit yatırmıştır, yanlışlık olmuştur tabi ki ben bu paraları göndereceğim. Herkesin de bu tarz durumlarda göstermesi lazım bu bir insanlık görevi” dedi.

İlgilini çekebilir  Ramazan pidesi de zamlandı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz