Farkında olmayabilirsiniz fakat avuç çizgileriniz sizin hakkınızda pek çok detay veriyor. İşte avuç çizginize göre ilişki analizi.

REKLAM

Elleriniz aşk hayatınızı ve kişiliğinizi anlatıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise avuçlarınızı bu şekilde birleştirmek.

ÇİZGİLER AYNI HİZADA OLURSA Eğer birlikte olduğunuz kişinin avuçlarındaki çizgiler aynı yöne bakıyorsa çok şanslısınız! Çünkü bu ellere sahip kişiler uzun süreli ve ciddi i-lişki içerisinde olurlar. Yumuşak bir karaktere sahip olan bu kişiler, çevrelerindeki insanların görüşlerine de önem verirler.

SOL ELİNİZDEKİ ÇİZGİ DAHA AŞAĞIDA OLURSA Bu tarz ele sahip kişiler kendilerinden daha olgun eş seçerler. İ-lişkilerinde romantik olan bu kişilerin aşk hayatı da oldukça renklidir. Diğer yandan sosyal çevrelerini çok önemsemezler. Genellikle altıncı hisleriyle hareket ederler. SOL ELİNİZDEKİ ÇİZGİ DAHA YUKARIDA OLURSA Bu kişiler c-iddi bir i-lişki kurmak için fazla hareket etmezler. Birini hayatlarına sokmaya karar verdiklerinde ise, genellikle kendilerinden daha farklı kişilikleri tercih ederler. Kendilerine güveni yüksek olarak bilinen bu kişiler, kararlı ve özgür karakterlidir

REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz