Eşlerini Bırakıp Aynı Adama Kaçan Kadınlardan YENİ HABER VAR! ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ilginç bir olay gündeme gelmişti. İki elti aynı adama kaçmıştı. O eltilerdem yeni haber var.. Ayrıntılar haberin devamındadır.

TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ilginç bir olay gündeme geldi. 17 yıllık eşi için ekrana çıkan Mehmet Duman, eşinin eltisiyle birlikte yufkacı Muammer Ay’a kaçtığını söyleyince herkes şaştı kaldı. Canlı yayında eşiyle yüzleşti ama söylenen bu söz herkesi şaşırttı:

“EŞİM BENİ İŞE SOKARAK MUAMMER’LE AŞK YAŞAMAMA SEBEP OLDU” Hamide Hanım şu sözleri sarfetti: “Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la ilişki yaşama sebebim eşimdir” Yaşanan en son gelişmeler ise daha da inanılmaz, İki elti el ele verdi, yufkacı Muammer’e kaçtı. Esra Erol ise Mehmet Duman’ın eşinin neden kaçtığını anlayabiliyor fakat eltisinin neden onlarla birlikte kaçtığını ise kimse anlam veremiyor.

Bugün ise eltinin annesi canlı yayına çıktı, çocuklarını bırakıp gittiği için ağladı. Annesi ise eltisinin aklına uyup Muammer Ay’a kaçtığını iddia ediyor. Yayına bugün anlamsız bir şekilde kaçan eltinin kocası da geldi.

REKLAM
X

Canlı yayına bağlanıp ihbarlarda bulunanlar da var. Aynı zamanda karısı Hamide için yufkacıdan çıktıktan sonra evde günde 2-3 kez ayılıp bayılmaya başladığını söylediler ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ilginç bir olay gündeme gelmişti. İki elti aynı adama kaçmıştı. O eltilerdem yeni haber var

İlgilini çekebilir  SOĞANDAN BULAŞIYOR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz