enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5133
EURO
34,5963
ALTIN
2.491,73
BIST
9.548,09

Emekli Maaşı Olanlar Dikkat: 1.500 TL ve üzeri alana 750 liraya varan ödeme yapılacak!

Emekli Maaşı Olanlar Dikkat: 1.500 TL ve üzeri alana 750 liraya varan ödeme yapılacak!
27.09.2022
0
A+
A-

Bankaların daha fazla müşteri edinmek için oluşturdukları kampanyalar her geçen gün yenileniyor. Emekli müşteri kazanabilmek için promosyon ödemeleri yapan bankaların birbirinden avantajlı kampanyaları emekliler için fırsat niteliği taşıyor. Çok sayıda banka 2022 yılıyla birlikte promosyon ödemelerini güncelledi. Ödenecek tutarları yükselten bankalar birbirinden avantajlı içerikler oluşturdu.

Promosyon ödemeleri bankalara göre farklılık gösteriyor. Kimi bankalar 2 bin 700 liraya varan promosyon ödemesi yaparken, kimi bankalar 750 lira promosyon ödemesi yapıyor. Ayrıca bankaların talep ettikleri şartlar da farklılık gösteriyor. Genellikle bankaların talep ettiği şart ise 3 yıllık taahhütname oluyor. Emekliler aylıklarını promosyon ödemeleri için farklı bir bankaya taşıdıkları zaman, 3 yıl boyunca emekli aylıklarını aynı banka üzerinden alacaklarına dair güvence veriyor.

REKLAM
X

Son olarak Ziraat Bankası oluşturduğu promosyon kampanyasını yeniledi. Kampanya kapsamında emekli aylığını Türkiye’nin en değerli kamu bankası olan Ziraat Bankası’na taşıyanlara 750 liraya varan promosyon ödemesi yapılacak. Promosyon ödemeleri emekli aylıklarına göre farklılık gösteriyor.

REKLAM
X

Ziraat Bankası Ek Ödeme Detayları

Ziraat Bankası promosyon kampanyasıyla ilgili detayları paylaştı. Kampanya kapsamındaki olanaklardan faydalanmak isteyen emekliler 3 yıl boyunca emekli aylıklarını Ziraat Bankası üzerinden alacaklarına dair taahhütname imzalamalılar. Birçok bankanın aksine Ziraat Bankası otomatik fatura ödeme talimatını şart olarak belirtmedi.

Ödeme Tutarları

Ziraat Bankası’nın promosyon ödemeleri emekli aylıklarına göre farklılık gösteriyor. Henüz 2022 yılındaki emekli aylıkları hesaplara yatırılmadığı için geçtiğimiz yılın emekli aylıklarına göre paylaşılan promosyon ödeme tutarları şu şekilde:

  • Emekli aylığı 1499 liraya kadar olan emeklilere 500 lira ek ödeme,
  • Emekli aylığı 1500 lira ile 2499 lira arasında olan emeklilere 625 lira ek ödeme,
  • Emekli aylığı 2500 lira ve üzerinde olan emeklilere 750 lira ek ödeme,

Ödemeler 3 yıllık peşin olarak yapılıyor. Emekli aylığını Ziraat Bankası’na taşıyan emeklilere yapılan promosyon ödemeleri 3 yıllık güvence verilmesiyle hesaplara aktarılıyor. 3 yıllık süre içerisinde emekli aylığını Ziraat Bankası’ndan farklı bir bankaya taşıyanlar, aldıkları promosyon ödemelerini aynı tutarda olacak şekilde Ziraat Bankası’na geri iade etmek zorunda olacaklar.

Nasıl Başvurulur?

REKLAM
X

Ziraat Bankası’nın promosyon kampanyasından yararlanmak isteyenler öncelikle emekli aylıklarını Ziraat Bankası’na taşımalılar. Bu uygulama için en yakın Ziraat Bankası şubesiyle, Ziraat Bankası müşteri hizmetleriyle veya Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden işlem başlatılabilir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleriyle görüşme yapılabilmesi için 0850 220 00 00 numaralı hat ile iletişime geçilebilir. Emekli aylığı Ziraat Bankası’na taşındıktan sonra promosyon ödemeleri hesaplara aktarılacaktır

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.