Ekim ayının son günlerinde, Ziraat Bankası promosyonlara dair yeni bir güncellemede bulundu. 31 Ekim’e kadar maaşını taşıyan emeklilere 5 bin TL nakit promosyon verilecek. İşte detaylar…

Ziraat Bankası promosyonu Ekim ayının son günlerinde, Ziraat Bankası promosyonlara dair yeni bir güncellemede bulundu. 31 Ekim’e kadar maaşını taşıyan emeklilere 5 bin TL nakit promosyon verilecek. İşte detaylar…

Bankalar, emekli maaşını taşıyan vatandaşlara promosyon vermeye devam ediyor. Promosyon yarışında Ziraat Bankası’ndan yeni bir atak daha geldi.

REKLAM
X

Ziraat Bankası ve SGK arasında yapılan görüşmelerin ardından bankanın promosyon ücreti değişti. Eski kampanyada üç senelik taahhüte en fazla 750 TL ödeme yapan banka, yeni düzenlemeyle promosyon ödemelerini 5 bin TL’ye kadar çıkardı.

Ziraat Bankası promosyonları beş bin lirayı buluyor.

“SGK’dan yapılan açıklamada kurum ile bankalar arasında Mart 2020’de imzalanan emekli ve hak sahiplerine promosyon ödenmesine ilişkin protokollerin 1 Kasım 2022’de güncelleneceği hatırlatıldı. Aralarında kamu bankalarının da bulunduğu 19 banka ile yeniden protokol imzalanacağı kaydedildi.”

İlgilini çekebilir  Tiroit Bezi için Özel İçecek Sayesinde Şişliklere ve Fazla Kilolara Elveda!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz