Davutoğlu, “Bugün İçişleri Bakanı da bir sınavdadır. Sayın Erdoğan da bir sınavdadır. Acaba İçişleri Bakanı kabul ettiği orantısız g’üç kullanımının gereğini yapıp s’oruşturma mı açacak, yoksa arkama Bahçeli’yi aldım diyerek pervasızca h’ukuk dışı eylemleri teşvik etmeye devam mı edecek dedi

ERDOĞAN’A 2 GÜN SÜRE VERİYORUM AÇIKLAMASI GELDİ

Sayın Erdoğan ise daha büyük bir sınavdadır; her gün başörtüsü istismarı yaparak, her gün geniş kitlelere 28 Şubat üzerinden tehditler savurarak iktidarını koruma çabası, artık son noktasına gelmiştir. Sayın Bahçeli’ye son bir sözüm de budur; din tacirlerinden bahsetmişsiniz, gerçek din tacirliği, her gün başörtüsü savunuşu yapıp coplanan başörtülü kadınlar karşısında sessiz kalmaktır ifadelerine yer verdi.

REKLAM
X

PERŞEMBE GÜNÜ KAMUOYUNA AÇIKLAMA VE ÇAĞRIDA BULUNACAĞIM

Reisi Cumhur Erdoğan’ın açıklama yapması için iki gün bekleyeceğini, 24 Mart Perşembe günü önemli açıklamalarda bulunacağını kaydeden Davutoğlu, şunları söyledi 2 gün daha bekleyeceğim ve Sayın Erdoğan 2 gündür sessiz.

Eğer başka bir ülkede bu yaşanmış olsaydı ya da muhalefetten bir belediyenin zabıta memuru herhangi bir başörtülüye herhangi bir söz söylemiş olsaydı herhalde yeri göğü inletirdi.

Sayın Erdoğan, sizden Sayın Bahçeli ile aynı minvalde düşünüp düşünmediğiniz konusunda net bir açıklama bekliyoruz. Bu tablo doğru mudur? Bu tablo meşru mudur? Bu tablo sizin içinize sindi mi Yarınki grup toplantınızı sadece bu perspektifle dinleyeceğim ve ona göre perşembe günü kamuoyumuza önemli açıklamalarda ve çağrılarda bulunacağım dedi

İlgilini çekebilir  Almanya 4 Bin Euro Maaşla İşçi Alacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz