73 yaşındaki spor yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, kendisinden 34 yaş küçük olan eski avukatı Ezgi Yavuz ile evlendi. Toroğlu’nun evliliği sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

  • FIFA kokartlı eski hakem Erman Toroğlu dünya evine girdi. Yaklaşık 5 yıl önce Şükran Toroğlu’ndan boşanan 73 yaşındaki Erman Toroğlu, 39 yaşındaki eski avukatı Ezgi Yavuz ile evlendi. Çiftin fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı.

Erman Toroğlu, Ezgi Yavuz ile Barcelona’da Türk konsolosluğunda evlendi.

EZGİ YAVUZ KİMDİR?

Ezgi Yavuz kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Erman Toroğlu eşi Ezgi Yavuz kimdir? Spor dünyasının ünlü isimlerinden birisi olan A Spor yorumcusu Erman Toroğlu evliliğe imza attı. Toroğlu, iş hukukunda uzman bir avukat olan Ezgi Yavuz’la dünya evine girdi.

Bu gelişmenin ardından Ezgi Yavuz kimdir sorusuna da yanıt aranmaya başlandı. İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık yapan isim 39 yaşındadır.

Ezgi Yavuz kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Erman Toroğlu eşi Ezgi Yavuz kimdir? Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu dünya evine girdi. Toroğlu’nun Barcelona’da evlendiği kişi ise iş hukukunda uzman bir avukat olan Ezgi Yavuz oldu. Peki; Ezgi Yavuz kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Ezgi Yavuz, iki yıl önce Galatasaray üyesi olmuştur ve üyelik belgesini rahmetli başkan Mustafa Cengiz vermiştir. İşte genç avukat hakkında merak edilen bilgiler!.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  MÜSLÜMEYİ NASIL ÖLDÜRDÜĞÜ AÇIKLANDI! ADLİ TIP RAPORU YAYINLADI! TÜRKİYEYİ YASA BOĞAN HABER!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz