Esra Erol şoke etti! Müge Anlı’nın nikah davetini geri çevirdi.

REKLAM

Geçtiğimiz hafta canlı yayında evleneceği müjdesini veren ATV ekranlarının sevilen ismi Müge Anlı, nikah törenine Esra Erol’u da davet etti. Ancak Erol’dan Anlı’ya tartışma oluşturacak bir yanıt geldi. İşte Esra Erol’un Müge Anlı’ya attığı mesaj.

ATV ekranlarındaki ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının sunuculuğunu yapan Müge Anlı geçtiğimiz hafta canlı yayında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceği müjdesini şu ifadelerle vermişti: “Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim.

Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.

REKLAM
X

Önceki gün dünyaevine giren Anlı nikah törenine, yakın dostlarının yanı sıra bir süredir kavgalı olduğu Esra Erol’u da davet ettiği ortaya çıktı. Ancak Erol’un bu daveti geri çevirdiği öğrenildi.

NİKAH DAVETİNİ REDDETTİ!:

Geçtiğimiz gün herkesten habersiz kına gecesi yaptığı öğrenilen ünlü sunucu Müge Anlı, geceye yakın dostları Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı’yı davet etmişti. Dün Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Anlı’nın, nikah törenine bir süredir kavgalı olduğu Esra Erol’u da davet ettiği öğrenildi. Ancak Erol’un bu daveti geri çevirdiği iddialar arasında yer alıyor.

Esra Erol’un daveti geri çevirmesi Müge Anlı’nın hayranlarını kızdırdı. Öte yandan Erol’dan Anlı’ya tebrik mesajı da sonradan geldi. Mesaja göre ünlü sunucu, Müge Anlı’nın aldığı bu karara çok sevindiği ve mutluluklar dilediği ileri sürüldü.

Bu iddiaların doğru olup olmadıığ konusunda iki taraftanda açıklama gelmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz