Geçen üç yılın ardından Müge Anlı ile Tatlı sert programında bu yıl tekrar işlenen. Ve çözülen Konyada Yaşanan Büyükşen Çifti olayında geçtiğiniz günlerde üzen bir haber gelmiş kilit isim olan olayın azmettiricisi hayatını kaybetmişti bugün ise mutlu bir haber geldi.

Müge anlı İle tatlı sert programına katılan çiftin doktor olan ortanca oğlu Osman Büyükşen beni kapılardan kovdular annemin babamın zanlılarının ceza almasını istiyorum diye isyan ettikten sonra özel ekip kurularak itina İle çalıştıktan sonra önce olay çözülmüş azmettiricileri konuşturulmuş ve ceza evine gönderilmişti.

Osman Büyükşen Evlendi

Bugün YouTube Vatandaş Serhat Kanalının yaptığı habere göre çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen dünya evine girdi. Nikah töreninde söyledikleri herkesi duygulandırdı. Osman Büyükşen bu mutlu günümde annem ve babamın tanımda olmasını bu ana şahitlik etmesini çok isterdim dediği öğrenildi.

OSMAN BÜYÜKŞEN KİMDİR, NE DOKTORU?

Dr. Osman Büyükşen, 17.01.1988 tarihinde Konya’nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Kasabası’nda dünyaya geldi. İlkokulu İsmil Cumhuriyet İlkokulu’nda, orta öğrenimini 23 Nisan Egemenlik Ortaokulu’nda, lise öğrenimini Meram Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2006-2012 yılları arasında öğrenim gördü. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2019 yılı nisan ayında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

01.08.2019 tarihi itibariyle Cizre Devlet Hastanesi’nde çalışmaktadır.

REKLAM
X

İlgilini çekebilir  Kayseri’de Valilik tarafından gerçekleştirilen toplantıda skandal anlar yaşandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz