Belçika’da 19 senelik evliliği bir anda bitti. Karısının kuzeni evlerine gelince acı gerçeği öğrendi. Meğer 19 senelik karısı bayan değilmiş.

Belçika’da 19 senedir evli olan adam eşiyle alakalı öğrendiği gerçeği duyunca duyduklarına inanamadı. 19 yıllık karısıyla huzurlu bir yaşamı olan adam doğruyu öğrenene kadar güzel bir evlilik yaşıyordu.

64 yaşındaki Belçikalı adam, Endonezya asıllı karısının gerçekten kadın olmadığını öğrendi. Endonezya doğumlu hayat arkadaşının kuzeninden beklemediği doğruyu öğrendi. Belçika gazetelerinde adının Jan olduğunu belirti edilen 64 yaşındaki adam Endonezya asıllı karısı Monica’nın geçirdiği operasyonu tam 19 sene sonra öğrendi.

REKLAM
X

19 senedir mutlu olan çift, 1993 senesinde tanışmıştı. Belçikalı Jan, Endonezya doğumlu hayat arkadaşı Monica ile çok huzurluydu Monica’nın son derece kadınsı göründüğünü söylüyordu. 45 yaşındaki Jan evlat sahibi olmak amacındaydı fakat eşi Endonezya doğumlu Monica çocuk sahibi olmak isteği yoktu.

Belçikalı Jan bu hali şu şekilde anlatıyor: “Ben 45 yaşındaydım. Bana çocuk sahibi olmak istemediğini söyledi. 19 sene süren bu mutlu evlilik eşinin kuzeninin evlerine gelmesi ile bitti. Jan: “Dünyam yıkıldı. Kendisine boşanma davası açtım. Henüz aynı evde kalıyoruz fakat ayrı odalarda yatıyoruz.” dedi.

İlgilini çekebilir  Esra Erol şoke etti! Müge Anlı'nın nikah davetini geri çevirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz