Esra Erol’da programında evli adama kaçarak kuma hayatı yaşamaya başlayan zihinsel engelli Fatma hamileydi. Doğum için hastaneye kaldırılan Fatma’dan üzen haber geldi. İşte detaylar…

REKLAM

Esra Erol programında dikkat çeken konuklardan biri olan Fatma, 2 çocuk babası olan Ahmet’e kaçarak kuma hayatı yaşıyordu. Zihinsel engelli genç kadın annesinin stüdyodaki yalvarmalarına rağmen bir türlü dönmemişti. Hamileliğin son aylarına gelen Fatma hastaneye kaldırıldı. Son hali ise içler acısı.

Fatma’dan kötü haber

Esra Erol’da programında geçtiğimiz sezon annesinin başvurmasıyla aranan zihinsel engelli Fatma, iki çocuk babası Ahmet’e kaçarak eşiyle birlikte aynı evde yaşıyordu. Birkaç kez canlı yayına çıkan genç kız annesinin tüm ısrarına rağmen dönmedi. Fatma’nın son hali gündem olmuştu. Son günlerde doğuma günler kala hastaneye kaldırılan Fatma’dan üzen haber geldi. Yakınları ise gözyaşlarına boğuldu. İşte detaylar…

REKLAM
X

Yürek burkan hikayesi

Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da programında yürek burkan olaylar geçtiğimiz sezon gündeme damga vurmuştu. Dikkat çeken isimlerden biri de Fatma olmuştu.

Kuma olarak kaçtı

Evli ve 2 çocuk babası olan Ahmet’e kuma olarak kaçan Fatma, sevgilisinin ailesiyle birlikte yaşıyordu.

Annesi geri döndüremedi

Geri dönmesi için canlı yayına çıkan annesi tüm ısrarlarına rağmen Fatma’yı evine geri döndüremedi.

Canlı yayında açıklama yaptı

O günlerde canlı yayına çıkan Fatma ise “Evime dönmek istemiyorum. Benim kanamam olduğu için hastaneye gittim. Hastanede kalmam gerekiyordu ama kalmadım. Bebeği düşürmedim. Annem yüzünden yuvam yıkılıyor. Ahmet hapiste ne zaman çıkacağı da belli değil. Ben, kayınvalidem, İbrahim’in iki çocuğuyla yaşıyoruz bu evde. Ben kayınvalidemle çok mutluyum” demişti.

Yeni gelişme!

Şimdilerde hamile olan ve 2 çocuk babası Ahmet’le yaşamaya devam eden Fatma hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Bebeğini kucağına aldı

Doğum için hastaneye kaldırılan Fatma, sonunda evli sevgilisi Ahmet’ten olan bebeğini kucağına aldı.

Sevgilisi tarafından terkl edildi

Bir sosyal medya kullanıcısının söylediklerine göre doğum yapan Fatma, annesini hiçe sayarak kaçtığı Ahmet tarafından hastanede terk edildi.

Bu olay herkesi üzdü

O dönem Türkiye gündemine damga vuran Fatma olayı bir kez daha gündeme geldi. Hakkında çıkan bu son iddia ise herkesi üzdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz