Ünlü şarkıcı ve sunucu Fatih Ürek, önceki gün Bodrum’da sahneye çıkmadan önce trafik kazası geçirdi. Fatih Ürek, Gölköy mevkiinde arabasıyla başka bir araca çarptı. Kazayı yara almadan atlatan Ürek, muhabirlere olayı anlattı ve, “Ufak bir kaza geçirdim, yol kenarında bekleyen bir kadın sürücüye arkadan vurdum. Biraz hasar var ama korkulacak bir şey yok” diye konuştu. Taksiyle evine dönen Ürek’in otomobili çekici ile kaza yerinden alınarak otoparka çekildi.

Ünlü sanatçı Fatih Ürek, her hareketiyle adından söz ettiriyor, yaptığı açıklamalarla magazin gündemine damga vuruyor. Uzun süredir görme bozukluğu yaşayan ve geçen ay ameliyat masasına yatan ünlü isim, “Uzun süredir gözlerimle ilgili problemim vardı. Neredeyse kördüm diyebilirim. Sağ gözümden ameliyat oldum. Harika geçen bir akıllı mercek operasyonu oldu” açıklamasını yapmıştı.

GÖRÜNMEZ KAZA

REKLAM
X

Havaların ısınmasıyla soluğu Bodrum’da alan ve tatil sezonunu açan Fatih Ürek, önceki gece Gölköy mevkiinde trafik kazası geçirdi. Kazayı yara almadan atlatan ünlü şarkıcı, basın mensuplarına olayı anlattı.

56 yaşındaki Ürek, ”Birden arkadan aracıma çarptılar. Ne olduğunu ben de anlamadım. Korktum açıkçası. Şirketin arabası kendi arabam değil, maddi hasar oluştu gördüğünüz gibi. Çok şükür bende endişe uyandıracak bir durum yok. Uzun süredir araba kullanmıyordum, bugünlük acil kullanmam gerekti. Başıma bu durum geldi” dedi.

TAKSİYLE EVİNE DÖNDÜ

Basın mensuplarının geçmiş olsun dileklerine teşekkür ederek karşılık veren Fatih Ürek, taksi ile evinin yolunu tuttu. Şarkıcının hasar gören arabası daha sonra çekici ile kaza yerinden alınarak otoparka çekildi.

İlgilini çekebilir  Kabızlık İçin Evde Bitkisel Tedavi Yöntemi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz