Dehşet veren bu hadise İstanbul’da yaşandı. Elektrik mühendisi eşi doğrultusundan “İçinde şeytan var” sözleriyle devamlı olarak fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia etti. Genç bayan korkunç vakanın detaylarını anlattı.En sonucunda eve bir hoca getiren Musa….

Sırtına sopayla da vuruş alan genç bayanın sözler resmen kan dondurdu. İstanbul’da bir bayan boşanma davası açtı. İnanılmaz suçlamalarla gündeme gelen hadiseda; elektrik mühendisi adamın devamlı olarak içersinde şeytan var suçlamaları ile eşini darp ettiği ve sırtına sopayla defalarca vurarak sözde şeytanı çıkartmaya çalıştığı iddia edildi.

Boşanma davasının şok ayrıntıları görenleri şaşkına çevirdi. Deniz Yusufoğlu’nun haberine göre; Akıllara durgunluk veren hadise İstanbul’da yaşandı.

Melek Ö. ile Musa Ö., 6 sene evvelce evlendi ikilinin bu birliktelikten bir evladı dünyaya gözlerini açtı İddiaya göre çift, evliliğin başından beri problemler yaşıyordu.

Musa Ö., ilk olarak içersinde şeytan bulunduğu gerekçesiyle kendi ablasını hocaya götürdü. Musa Ö., ablasının sonrasında eşi Melek Ö.’ye karşı şüpheli yaklaşmaya başladı.

Kendi ablası gibi eşi Melek Ö.’nün de içersinde şeytan bulunduğunu iddia eden Musa Ö., karısına devamlı ekonomik, fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamaya başladı. En sonucunda eve bir hoca getiren Musa Ö., eşinin içersinde şeytan olup olmadığını öğrenmek istedi.

REKLAM
X
İlgilini çekebilir  1999 Öncesi Sigortalı Olanlar Dikkat!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz