enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5858
EURO
34,9944
ALTIN
2.438,22
BIST
10.471,32

Haftada 45 saat çalışarak yaklaşık 3.000 TL kazanın ! Hemen İŞKUR’dan başvuru yapabilirsiniz! Evine yakın iş arayanlara müjde !

Haftada 45 saat çalışarak yaklaşık 3.000 TL kazanın ! Hemen İŞKUR’dan başvuru yapabilirsiniz! Evine yakın iş arayanlara müjde !
05.09.2021
2
A+
A-
REKLAM
X

Evine yakın iş arayanlara müjde! Haftada 45 saat çalışarak yaklaşık 3.000 TL kazanın! Hemen İŞKUR’dan başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR aracılığıyla binlerce kişi aradığı işe kavuşurken yeni ilan gelmeye devam ediyor.

REKLAM
X

Toplum Yararına Programlar ( TYP) aracılığıyla her yıl binlerce kişi çevre temizliği, kamusal altyapının yenilenmesi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda çevre düzenlemesi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda bakım onarım ve temizlik işleri yapılması ve restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması gibi alanlarda istihdam ediliyor. İş arayan adaylar, Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR) Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında personel alımının yapılacağı tarihe odaklandı.

REKLAM
X

İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında her yıl belirli tarihler aralığında okullara temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Bu doğrultuda da İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) ilanları kapsamında başvurularını tamamlayan binlerce aday kura sonuçlarını merak ediyor. İş arayışı olan vatandaşlar Milli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) bağlı okullara ne zaman alım yapılacağını merak ediyor. Başvuru için İŞKUR’a kayıt olmak gerekirken bakım, onarım, temizlik görevlisi güvenlik görevlisi gibi pek çok alana personel alımı yapılacak. Her programın niteliğine göre bu yöntemlerden hangisinin kullanılacağı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından belirleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.