Acı açıklama geldi son dakika bir zamanlar şarkıları ile sanat dünyasına damga vurmuş fakat doktorların bir aylık ömrü kaldı dediği Hakan taşıyandan acı açıklama Ayrıntılar haberin devamındadır. Haberin Tümünü okumak emeliyle gorsele dokunara başka sayfaya gidiniz.

Karaciğer ve böbrek nakli olarak gene hayata dönen şarkıcı Hakan Taşıyan, en büyük pişmanlığının ‘mesleği’ olduğunu söyledi. sevilen isim, ‘Engebeli bir hayat yaşadım, zor hallerde iş yaptım Keşke zamanım o ortamlarda geçmeseydi. Keşke bu tür bir hayatım olmasaydı, mesleğim beni sağlığımdan etti. Ancak kendim olarak bir hukukçu vazifiyeti gerçeklştirmeyi hayal etmiştim dedi.

Karaciğer ve böbrek nakli olarak gene hayata dönen Hakan Taşıyan, Akşam TV’den Yasemin İlan’ın sunduğu ‘Akşam Yıldızı’ isimli programına konuk oldu. 25 yıl önce ‘Sensiz İki Gün’ ardından da ‘Güz Gülleri’ şarkılarıyla müzik piyasasına giren ve büyük ses getiren Hakan Taşıyan, 2020 yılında karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

REKLAM
X

Bir buçuk yıllık bir tedavi sürecinin ardından da kadavradan karaciğer, kız kardeşinden de böbrek nakli olarak gene hayata döndü. Doktorların ‘Bir ay ömrü kaldı’ dediği Hakan Taşıyan, ikinci kez hayata başlamanın mutluluğuyla müzik piyasasına da hızlı bir dönüş yaptı. Söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait ‘Böyle Halim’ şarkısına bir de klip çekti.

Akşam Gazetesi’nden Yasemin İlan ile Akşam Yıldızı programında bir araya gelen Hakan Taşıyan, yaşadığı sıkıntılı süreci, şimdiden sonra yapmak istediklerini, pişmanlıklarını ve bilinmeyenlerini anlattı. Manevi değişimini de içtenliğiyle dile getiren usta sanatçı, Akşam TV izleyicileri hedefiyle bir de ilahi seslendirdi. ‘Hayattan alacağım dersi aldım’ Şarkıcı, ‘Ö.lümle burun buruna geldiğiniz o vakitlerde ‘Keşke şunu yapsaydım ya da yapmasaydım’ dediğiniz oldu mu?’ sorusuna ise tüm içtenliğiyle şu şekilde cevap verdi: Ankara’da doğup büyüdüm, 9 kardeşiz kalabalık bir aileyiz.

İlgilini çekebilir  Böyle bir şey olamaz artık

Benim babam da müzisyendi, çok küçük yaşta onunla eş güdümlü gece hayatının hedefiylee girdim, eğlence mekanlarının içinde geçti yıllarım. . Pişkinlik verdi o hayat bana, alacağım dersi aldım ama keşke zamanım öyle geçmeseydi ona üzülüyorum. Yazık o zamanıma yazık, keşke bu tür bir hayatım olmasaydı, mesleğim bana hastalık getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz