Hakan Ural’ın katıldığı iftar yemeği ardından aldığı eleştiriler gündeme oturdu. Ural bu reaksiyonlara öyle bir yanıt verdi ki herkes suspus oldu. Biz de milyonlarca takipçileri tespit edilen ünlü isimlerin hangi partiye üye olduklarını sizin için araştırdık.
Geçtiğimiz zamanlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın düzenlediği iftara katılan Hakan Ural kısa sürede sosyal medyada büyük reaksiyon çekti. Bu olay ardından açıklama yapan Ural sert sözler yedi. Bunun üstüne ünlü isimlerin siyasi görüşleri merak edilemeye başlandı. Biz de sizler için ünlülerin destek verdiği partileri sizin için araştırdık.
Hangi ünlü hangi partiyi destekliyor
Merak edilen konulardan biri de ünlülerin siyasi görüşleri. Yaptıkları ve söyledikleri ile her bireyin ilgisini çeken ünlü isimler bakalım hangi partiyi tutuyor? Bazıları siyasi görüşünü gizlerken bazıları ise açıkca belirtmekten çekinmiyor.
Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenen iftarda çoğu sanatçı yer aldı. Bunlardan birisi de Hakan Ural oldu. Cumhurbaşkanı ile buluşan Ural’ın fotoğrafları her bireyin reaksiyonsini çekti. Eleştirilere maruz kalan Ural, canlı yayında bir konıuştu bir konuştu! Erdoğan!ı çok sevdiğini dile getiren Ural dedikleri ile herkesi şaşırttı. İşte Ural’ın yaptığı açıklamanın detayları…

REKLAM

Hilal Cebeci

”Demokrasiye Aykırı, politikacıların HDP’yi amaç olarak göstererek ölümlere sebebiyet verdiklerinden ötürü reaksiyon olarak oyum HDP’ye” diyerek HDP’li bulunduğunu açıkladı.

Ünlü modacı Barbaros Şansal, siyasi çıkışları ile en çok ilgi çeken ünlü isimlerin başında geliyor. Şansal’ın CHP destekçisi bulunduğu biliniyor.

REKLAM
X

Levent Kazak

”%10 barajı faşizmdir, oyum HDP’ye, nokta…” diyerek siyasi görüşünü açıkladı.

Nihat Doğan, HDP’nin mazlum bir parti bulunduğunu söyleyerek HDP’li siyasi liderlerin de rehin alındığını söyledi.Hiç kimse değişmedi de ben mi değiştim?” diyen Nihat Doğan açıklamasının devamında şunları söyledi: “Siyasetin kendisi değişti. Bugünün HDP’si bence mazlum bir partidir. Kürtlerin partisidir. Benim kendi fikrim bu, bugün bu tür bakıyorum. Bugün bunları mazlum görüyorum. Siyasi liderleri rehin alınmış. Selahattin Demirtaş’tan tutun da bir sürü milletvekili, belediye başkanları var rehin alınan. Bütün belediyelere kayyum atanmış.” Nihat Doğan bu açıklamasından sonra Twitter’ın en çok konuşulan isimleri arasına girdi. Nihat Doğan’a pek çok reaksiyon mesajı yağdı.

Bülent Ersoy da her fırsatta AK Parti’li bulunduğunu belli ediyor.

Cumhurbaşkanı ile çektirdiği fotoğraf ardından olay olan Ural, kendine edilen hakaret ve eleştirilere şu cevabı verdi; “Ben hayatımda gerçek anlamda hissetmediğim hiçbir şeyi yaşam sürdüren bir adam değilim. Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seven bir adamım bunu da hiç saklamam. Bu vatanı seviyorsak yararı olan insanları sevmek suç mu?” “Küfür, hakaret, nefret… Beni tehditle, şantajla düşüncelerimden, kanaatimden alıkoyacağınızı mı zannediyorsunuz? Bazı insanlar ‘Kaybedecek bir şeyi yok tabii’ diyor. Benim çok şeyim var, bir ailem var, üç çocuğum var. Çalışıp biriktirdiğim ekonomim var ama bir de karakterim ve şahsiyetim var” dedi.

Alişan’ın hangi partiyi tuttuğunu bilmeyen yoktur zaten; AK Parti.

AK Parti’li olduğunu söyleyen Acun, herkesi şaşırttı.

Metin Uca CHP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz