Fethullah Gülen hastaneye kaldırılmıştı
Yoğun bakimdaydi
Kalbi durmuştu
Az önce haber geldi ve Gülen….

REKLAM

Sosyal medyada Fethullahçı örgütün lideri Fethullah Gülen’in hastaneye kaldırıldığı konuşulurken, bu iddia örgüte yakın medya organları tarafından doğrulandı. Odatv ise Gülen’in kalbinin durduğunu, doktorların müdahalesiyle tekrar hayata döndürüldüğünü yazdı.
ABD’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan Fethullah Gülen’in hastaneye kaldırıldığı yönündeki iddialar, Fethullahçılara yakın medya organları tarafından da teyit edildi.


Fethullahçı yapının (FETÖ) lideri Fethullah Gülen’in haftalık sohbetlerinin yayınlandığı herkul.org sitesine ait @Herkul_Nagme isimli Twitter hesabından yapılan paylaşımda Fethullah Gülen’in hastaneye kaldırıldığı duyuruldu. Gülen’in doktorlarının talebi üzerine hastaneye kaldırıldığı aktarıldı.


İlgili hesaptan yapılan Kurban Bayramı paylaşımında şu ifadelere yer verildi:

REKLAM
X

“Her bayram olduğu gibi bu bayram da sizlerle küçük de olsa bir kare paylaşalım istedik. Gurbette bir bayram daha idrak edemiyoruz. Muhterem Hocamızın genel sağlık durumu iyi olmakla birlikte rutin kontroller ve sağlık değerlerinin gözlenmesi maksadıyla bir süre hastanede olması doktorların talebi ile uygun görüldü.

Cenab-ı Hak’tan Muhterem hocamıza sıhhat ve afiyet lütfetmesini niyaz ediyoruz. Çok kıymetli Prof. Dr. Suat Yıldırım hocamızın bayram tebriği ve geçmiş olsun mülahazasıyla aramasının bir karesini siz kardeşlerimizle paylaşıyoruz. Kurban bayramınızı can-ı gönülden tebrik eder, Yüce Mevla’nın bayramı cümle insanlığın bayramı eylemesini niyaz ederiz.”


“KALBİ DURDU” İDDİASI

Öte yandan Odatv’den Toygun Atilla, Gülen’in hastaneye kaldırılmasıyla ilgili yayınladığı haberinde, konunun detaylarını yazdı.
Buna göre Gülen, Pensilvanya’daki çiftliğinden 150 km uzaklıkta New Jersey’de bir hastaneye yatırıldı. Böylece Gülen, ilk kez çiftliğinden bu kadar uzak bir hastaneye götürülmüş oldu.
Odatv’nin haberinde Gülen’in 11 Temmuz TSİ 20.30’da kalbinin durduğu, doktorların müdahalesiyle tekrar hayata döndürüldüğü iddiası yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz