Hayatını İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla birleştiren sunucu Müge Anlı’dan ilk hamle geldi. Düğün detayları merakla beklenen çiftle ilgili bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz günlere canlı yayında evleneceğini duyuran Müge Anlı, 25 Haziran tarihinde İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla nikah masasına oturmuştu. Düğün aile ve yakın dostları arasında yapılırken, çiftin o anlarına dair henüz bir paylaşım yapılmadı. Gözler ikilinin paylaşım yapıp yapmayacağına odaklanırken, Müge Anlı tarafından bir detay dikkat çekti. İkili bakın sosyal medya hesaplarından ne yaptı?

İSİMLERİYLE SAHTE HESAPLAR AÇMIŞLARDI

REKLAM
X

İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla 25 Haziran’da dünya evine giren Müge Anlı, düğününe dair herhangi bir detay paylaşmadı. Çiftin düğününe yakın dostları ve ailesinin katıldığı belirtildi. Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu adına çok fazla sahte hesap açılırken, Müge Anlı’nın takipçileri arasında bir detay gözden kaçmadı. Bakın çift ne yaptı?

 

DÜĞÜNE DAİR DETAY VERİLMEDİ

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz sezonuna girerken, başarılı sunucu da bu arada uzun zamandır beraber olduğu iddia edilen Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturdu. Başarılı sunucu ilk iki evliliğini kızının babası Burhan Akdağ yaparken 3. evliliğini ise Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla yaptı.

Evliliklerine dair paylaşım yapmayan ikili sosyal medya hesabından herkesi şaşırtan bir hamle yaptı. Adlarına sık sık sahte hesaplar açılan ikili ortak bir hesap açtı. Sadece tek takipçisi olan hesabı Müge Anlı resmi hesabından takip ediyor. Müge Anlı’nın eşi adına açılan hesaplardan dolayı bu hesabı açtığı iddia edilirken Hesabı görenler “Ergen misiniz?” yorumlarında bulundu. İşte ikilinin beraber açtığı o hesap.

kaynak:karar.com

İlgilini çekebilir  371 firma ve 559 hileli ürün! Mideniz bulanacakTarım ve Orman Bakanlığı'nın yaptığı kontroller sonucunda, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen 371 firmaya ait 559 parti ürün tespit edildi. Vatandaşların hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş ve tağşiş edilmiş ürünlere ait bilgiler bakanlık tarafından tek tek açıklandı. İşte detaylar...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz