Hepimize Rahat Nefes Aldıracak Müjdeli Haber Geldi!

Flaş Haber.. Resmi Gazete’de de onaylandı. Erdoğan’dan büyük müjde Hepimize Rahat Nefes Aldıracak Müjdeli Haber Az evvelce Geldi!..Ayrıntılar Haberin Devamındadır.

Yağlı tohumlu bitkiler amacıyla yüzde 75 hibe desteği! Hububat, baklagil, ayçiçeği, kanola, soya ve aspir… Boş bırakılan ve hiçbir şey ekilmeyen araziler amacıyla hibe desteği kararı alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre hububat, baklagil, ayçiçeği, kanola, soya ve aspir gibi yağlı tohumlu bitki üretimi yapanlara hibe desteği verilecek. * Yağlı tohumlu bitkiler amacıyla hibe desteği kararı alındı.

Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle arz bozukluğu ve fiyatı artan tarımsal mamüller amacıyla mühim karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla alındı….

ARALARINDA AYÇİÇEĞİ DE VAR! YÜZDE 75 HİBE

Resmi Gazete’yer alan yeni karara göre; boş bırakılan, atıl halde olan ya da nadasa bırakılan arazilerde hububat, baklagil, ayçiçeği, kanola, soya ve aspir gibi yağlı tohumlu bitki üretimine hibe desteği verilecek.

2022 senesi amacıyla uygulanacak hibe uygulaması kapsamında, proje toplam bedelinin yüzde 75’ine kadar hibe desteği sağlanacak. ERDOĞAN İMZALADI, RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI Cumhurbaşkanı Erdoğan imzalı karar, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

REKLAM
X

İlgilini çekebilir  Ar Damarı Çatladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz