Şarkıcı Aynur Aydın’ın dün sahne aldığı mekanda gİydiği mini eteği magazin gündemine b-om-ba gibi düştü. Aynur Aydın sahnede zor anlar yaşandı. Sahnede şarkı söylerken eteği açıldı .İ’şte o görüntüler…

Şarkıcı Aynur Aydın süper mini eteğiyle konser verdi! “Bu etek mi yok gibi”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündemde olan şarkıcı Aynur Aydın, Sakarya konserinde iddialı bir kostüm tercih etti. Cesur kombiniyle sahneye çıkan Aynur Aydın’ın süper mini eteği dikkat çekti.

REKLAM
X

Sosyal medya hesabından iç çamaşırlarıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Aynur Aydın, cesur tercihleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Şarkıcı, bu sefer de sahne kıyafetiyle gündeme geldi.

AYNUR AYDIN’IN SAHNE KIYAFETİ OLAY OLDU

36 yaşındaki şarkıcı Aynur Aydın, sahne aldığı anlardan kesitleri sosyal medya hesabından paylaştı.Süper mini eteği takipçilerini yorumlar kısmında ikiye böldü.Ünlü şarkıcının bazı takipçileri ise, “Hiç bir şey giymeseydin”, “Bu etek mi yok gibi”, “İzzet Yıldızhan ve Fıs Fıs İsmail loading”, “Temelli giyinmeyin”, “Gülşen olma yolunda”, “Gözüküyor hanımefendi” yorumlarında bulundu.

İlgilini çekebilir  müjdeyi açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz