İbrahim Tatlıses’in düğün çıkışına ilk eşi Adalet Sara’dan zehir zemberek sözler: Babalık görevini evliliklerinde de yapmadı!

REKLAM

Kendisi gibi şarkıcı oğlu İdo Tatlıses’in Yasemin Şefkatli ile düğünü için servet harcadığı konuşulan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda, “İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı.” dedi. İbrahim Tatlıses’in sözleri 3 çocuğunun annesi ilk eşi Adalet Sara’yı çok kızdırdı.

İbrahim Tatlıses’i yalancılıkla suçlayan Adalet Sara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla zehir zemberek açıklamalarda bulundu. İbrahim Tatlıses’in 3 çocuğunun da düğününden haberdar olduğu özellikle çağırılmasına karşılık babalık görevini yerine getirmeyip gelmediğini dile getirdi. İşte Adalet Sara’nın sosyal medyada gündem olan açıklamaları…

Derya Tuna ile evliliğinden olan oğlu İdo Tatlıses’in düğünü için kesenin ağzını açan İbrahim Tatlıses’in, servet harcadığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda, “İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı.” Diyen Tatlıses’in sözleri, Şanlıurfa’da yaşayan ilk eşi Adalet Sara’yı kızdırdı.

REKLAM
X

Adalet Sara, 3 çocuğunun babası İbrahim Tatlıses’in iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi. Tatlıses’in açıklamalarının gerçekleri yansıtmadığı iddia eden Adalet Sara paylaşımında şunları söyledi:

“BABALIK GÖREVİNİ YAPMADI”

“Yapılan röportajda İbrahim Bey’in sadece Melek Zübeyde ve İbrahim’in (İdo) evliliğinden haberi olduğunu, diğer çocuklarının evliliğinden haberi olmadığını söylemesinin gerçekle hiçbir alakası yoktur. İbrahim Bey’in söylediğinin aksine her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı. Fakat babalık vazifesini ne yazık ki, evliliklerinde yapmadı ve yapamadı.

BAHANELERLE DÜĞÜNE GELMEDİ

Oğlum Ahmet Salim’in ilk evliliğinde kendisini bizzat ben aradım. İstanbul’da evi düzdük ve Şanlıurfa’da yapılacak düğün hazırlığını tarihini bildirdik. Bahaneler bularak düğüne gelmedi. Düğün günü aramadı ve daha önceden de sonradan da hiçbir yardımda bulunmadı.

İlgilini çekebilir  soğan ve karanfil

Daha sonra Müslüm Mert’imin annesi (Allah rahmet merhamet cennet mekan eylesin.) lösemi illetinden vefat ettikten bir müddet sonra Ahmet Rüzgar’ın annesi Tülay ile evliliğinde İbrahim Bey’i aradım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz