Alexander İkiz bebeklere hamile olduğunu öğrenmiş bu heyecanını oldukça artırmıştı. Artık iki değil üç çocuk olacağını düşünüyordu ve bütün planlarını da buna göre yapmaya başlamıştı. Ta ki bir kaç ay sonra yeni bir ultrason çektirene kadar..

Doktorlar ikiz doğurmayacağını söylemiş Alexander’in ilk düşüncesi bebeklerden birisinin anne karnında ölmüş olabileceğiydi.

Fakat gerçek hikayeyi duyduğunda kulaklarına inanmakta güçlük çekti doktorlar ikiz sahibi olamayacağını söylemişlerdi.. Evet ama karnındaki bebekler üçüz de değildi.

Çünkü Alexander bu hamileliğinde dördüz doğuracaktı. Almaları gereken her şeyden artık 4 tane almak zorundaydılar iki çocuğa sahip bir aile olmayı beklerken birden bire 5 çocuklu bir aile olacaklardı..

REKLAM
X

Aynı anda birden fazla doğum yapmanın belli riskleri var rutin kontrollerin ise zaman zaman ultrasonun tekrarlanması gerekecekti. Artık sürprize yer yoktu.

Dördüzlere hamile olduğunu biliyordu. Fakat bir sonraki ultrasonda karnında 5. çocuğu olduğunu öğrendi. Alexander’in karnı o kadar kalabalıktı ki doktorlar ultrasonu doğru şekilde yorumlamayı güçlük çekiyorlardı.

İçeride kaç çocuk olduğunu zorla öğrenen doktorlar. Bebeklerin cinsiyeti hakkında bilgi sahibi olamıyorlardı. Bebekler anne karnında sürekli hareket ediyor adete saklambaç oynuyor cinsiyetlerini gizliyorlardı.

Doğumun gerçekleşeceği güne kadar bu belirsizlik devam etti. Doğum sırasında ameliyat anında 40 kişilik bir ekip hazır bekliyordu. Neyse ki doğum herhangi bir sıkıntı olmadan Alexander e ve bebekleri için sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Ailesi son derece mutluydu.

İlgilini çekebilir  Sigara Tekrar Zam Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz