Emekli ikramiyelerine zam geliyor.. İşte gelen zam tutarı.. Paraların hesaplara geçeceği tarih belli oldu.. Herkesin merak ettiği konu ise ikramiyelere ne kadar zam geleceği..

REKLAM

Ramazan Bayramı 2022 emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? İşte paraların yatacağı tarih.. Geçen yılda bu rakam 1.100 liraya Bu sene ise enflasyondaki hareketlilik, memur maaş zamları bu çerçeve üzerinden düşündüğümüz zaman bu sene bu rakamın en düşük emekli maaşına çekilmesi gibi bir talep ortaya çıktı.

Hükümet bu talebi değerlendirecektir. Benim tahminime göre emekli ikramiyesi 2000 lira civarına çekilebilir.”

Emekli bayram ikramiyesi geçtiğimiz son Kurban Bayramı’nda bin 100 lira olarak hesaplara geçmişti. İkramiyelere zam yapılmazsa Ramazan Ayı’nda da bin 100 lira ikramiye ödenecek.

REKLAM
X

RAMAZAN BAYRAMI 2022 EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN ÖDENECEK

Bu yıl, Ramazan Bayramı 2 Mayıs Pazartesi günü başlayacak, 4 Mayıs Çarşamba günü sora erecek. Emekli bayram ikramiyeleri bayram öncesi yatırılıyor. Bu kapsamda emekli bayram ikramiyesi 2 Mayıs Pazartesi gününden önce ödenecek.

Emekli bayram ikramiyesi, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı öncesi hesaplara yatıyor. Ramazan Bayramı yaklaşırken milyonlarca emekli konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı.

İlgilini çekebilir  Keçiboynuzunun Faydaları Nelerdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz