enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
31,1479
EURO
33,8266
ALTIN
2.040,57
BIST
9.281,76

İlk Ne Goydun Otel Tatil Döviz Borsa

İlk Ne Goydun Otel Tatil Döviz Borsa
A+
A-

Optik illüzyonlardan oluşan kişilik testleri hem düşündürüyor hem de ilginç özelliklerinizi ortaya çıkarıyor. Bu resimde ilk gördüğünüz şey ilişkilerde sakladığınız yönünüzü ortaya çıkarıyor. İşte tek soruluk kişilik testi…

REKLAM
X

Kişilik testleri beyni hem yoruyor hem çalıştırıyor. Özellikle optik illüzyonlu kişilik testleri söz konusu olduğunda herkesten farklı yorumlar geliyor. Çünkü herkesin algısı ve bakış açısı aynı değildir.

Ukraynalı sanatçı Oleg Shuplyak’ın çizdiği illüzyondan yola çıkarak bir kişilik testi hazırladık. Bu test ilişkilerde sakladığınız yanınızı söylüyor. Bu resimde 4 farklı adam var ve bakalım sizin ilk gözünüze çarpan hangisi olacak?

İlişkilerde duygularını ve özelliklerini korkmadan itiraf etmek zordur. Bazen karşınızdakini bırakın gerçekleri kendinize bile söyleyemezsiniz. İşte saklanan duyguları ortaya çıkaran kişilik testi…

Resimde ilk adam yüzü gördüyseniz

REKLAM
X

Anı yaşarken kendini geliştiren tiplerdensiniz. Geçmişte yaşananlar üzerinde durmayı çok sevmiyorsunuz. Hayatı güzel yaşamak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bu da sizi özgür hissettiriyor. İlişkilerde sakladığınız şey, duygusallığınız. Bunun sebebi de daha önce yaşadığınız ilişkiler olabilir.

İlk soldaki adamı gördüyseniz

Hem sevinçli hem de hüzünlü bir yanınız var. Çevrenizde ilgi odağı olmayı sevmiyorsunuz ama çevrenizin sevdiğiniz insanlarla donatılması hoşunuza gidiyor. Çünkü siz sosyal olmayı seviyorsunuz. İlişkilerde sakladığınız şey ise sorumluluk duygusudur.

Resimde ilk sağdaki adamı gördüyseniz

Sen net olmayı seviyorsun ve yönlendirilmekten pek hoşlanmıyorsun. İlişkilerde sakladığınız şey ise kendinizi ihmal etmeniz ve arka plana itmeniz. Siz sevdiklerine düşkün birisiniz. Ancak bazen kendinizi de düşünmelisiniz.

Keman çalan adam gördüyseniz

Yoğun hisleri ve sezgileri olan birisin. Bu yüzden zaman zaman çok kırıldığın oluyor. Bir şeylere çok keskin bakıyorsunuz bu da sizi yoruyor. Sizin ilişkilerde sakladığınız şey eleştiriye tahammülsüzlüğünüz ve çatışmadır. Kendinizi köşeye sıkışmış hissettiğinizde savunmaya geçiyorsunuz. Bu da sonrasında pişman olmanıza neden oluyor.

REKLAM
X
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.