2 Yıl Süreyle Çalışmak Kaydıyla Yurtdışı İş İlanı! Başvurular İŞKUR’dan Yapılacak
Söz konusu ilanlar için müracaat gerçekleştirme isteyecek adaylar; İŞKUR üzerinden ilanları ve şartları görüntüleyebilir. Bütün koşulları kendine ideal olduğu…

REKLAM

Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni yayımlanan duyuruya göre; bir Türk firması Etiyopya’da tespit edilen etkinlik kısmı için 2 ayrı kadroda personel alımları yapacak.

Söz konusu ilana göre firma 3 Sekreter, 2 Muhasebe Yetkilisi istihdam edecek. 

Birinci Kadro;

REKLAM
X

İlana göre kurum ilk olarak muhasebe yetkilisi bölümünde personel alımı yapacak. Firma Muhasebe Yetkisi kadrosu için duyurduğu bilgilendirme açıklamasında; Etiyopya’da ki şantiyemizde en az  2 sene süre ile çalışacak personel alımı olacağını duyurdu. Söz konusu kadroya inşaat muhasebesine hakim, en az 2 muhasebe deneyimi olan ve İngilizce bilen personel alımı olacağı bildirildi. 

İkinci Kadro

Firma başka duyurusunda ise Sekreter kadrosunda personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi. Bu kadro için uygulanan bildirimde ise “İzmir’de ki İnşaat şirketimize ; teknik terimlere vakıf düzeyde İngilizce bilen ve Afrika ya seyahat engeli bulunmayan yönetici asistanı alınacaktır. ” ifadeleri kullanıldı. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu ilanlar için müracaat gerçekleştirme isteyecek adaylar; İŞKUR üzerinden ilanları ve şartları görüntüleyebilir. Bütün koşulları kendine ideal olduğunu düşünen adaylar müracaatlarını firmanın ilan metninde bildirdiği gibi Türkiye İş Kurumu vasıtasıyla yapabilecekler. Detayları görmek için yukarıda görselde yer alan ilan numaraları ile arama yapılabilir. 

İlgilini çekebilir  Saraçoğlu Sarımsak Limon Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz